https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ZERÇİN YERÇEL VE SANAT ÖZLEMİ

Ankara Esat Caddesin'de Robin Fast Food Kafe'nin işletmecisi Zerçin Yerçel'le yaptığımız kısa konuşmada, ''Bu kafe oğullarımın. Onlar çalıştığı için, ben onlara yardımcı oluyorum'' dedi.

19.09.2019 10:28 tarihinde yayınlandı 283 defa okundu 0 defa yorumlandı
ZERÇİN YERÇEL VE SANAT ÖZLEMİ
    Ankaralı olan Yerçel, şöyle devam etti, ''Liseden sonra, Hacettepe Güzel Sanatlar Akademisini kazandım. Evlenerek okulumu bıraktım. Ben buna hayatımın hatası diyorum. Diyorum ama, iki oğlum büyük kazancım oldu. Etnografya Müzesi'nde 2 yıl burslu olarak resim kursu aldım. Karma sergilere katıldım.Yağlı boya resim ve taş boyamalar yaparak sattım. Şu anda ise, iki oğlumun fast food ve kafe tarzı iş yerlerinde keyifle çalışıyorum. Tiyatro, sanat etkinlikleri ve gezmeyi seviyorum. Yaptığım her işi, titizlikle yaparım'' diyerek kısaca hayatını özetledi.
    Hayatta hep birileri için yaşadığınız zaman, birde bakıyorsunuz ki, kendiniz için bir şey yapmamışsınız diyerek belkide bir hayat dersi veriyor Yerçel. Ama evlatları için yaşamaktan çok mutlu. Arkadaşlarının 'Sanat ruhlu kadın' dediği Yerçel, ''En kısa zamanda boyalarımın,  tuvallerimin içine karışıp sanatsal işler yapmak istiyorum'' dedi.
   Zerçin Yerçel'e bu güzel sohbet için teşekkür eder,bir an önce sanat hayatına dönmesini dileriz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları