https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

YKS TÜRKİYE 1. Sİ ÖZEL NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARINDAN

Öğrenciler için zorlu bir süreç olan Yüksek Eğitim Kurumları Sınavı Türkiye birincisi Özel Nuray Özer Eğitim Kurumları'ndan Alptuğ Karakoyunlu oldu.

24.07.2019 13:07 tarihinde yayınlandı 438 defa okundu 0 defa yorumlandı
YKS TÜRKİYE 1. Sİ ÖZEL NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARINDAN
   2012 yılından itibaren Antalya'da faaliyet göstermeye başlayan Özel Nuray Özer Eğitim Kurumları seçkin ve ilkeli eğitim anlayışıyla binlerce öğrenciyi hedeflerine ulaştırdı. Son olarak YKS Türkiye birincisini çıkaran Özel Nuray Özer Eğitim Kurumları bilgi ve tecrübesini bir kez daha Türkiye'ye gösterdi.
  Birebir Dersler, Grup Dersleri, Kamp Sistemi, Türkiye Geneli Denemeler, Seçkin Yayın Desteği ve Rehberlik gibi alanlarda başarıya imzan atan Özel Nuray Özer Eğitim Kurumları ''Her öğrenci bizim için özeldir'' ilkesiyle yaz kayıtlarına devam ediyor.
   Değişen eğitim sistemini takip ederek kendisini, eğitim kadrosunu ve yayınlarını güncelleyen, öğrencilerini ve velilerini daima bilgilendiren Özel Nuray Özer Eğitim Kurumları Antalya'nın tam merkezinde iki binası ile öğrencilerine hizmet veriyor.     
   Kursa başlayacak tüm öğrencilere seviye belirleme sınavı uygulayarak 14-16 kişilik sınıflar oluşturan, tarama ve deneme sınavı sonuçları doğrultusunda öğrencilerin sınav analizini yaparak gerekli programlar hazırlayan Özel Nuray Özer Eğitim Kurumları, tek tip değil etkili ve farklı yayınlarla öğrencilerin eksik kalan konularının analizini yaparak eksiklerini kapatmayı hedefliyor.
ALPTUĞ'UN HEDEFİ SAVCI OLMAK
Eşit ağırlıkta Türkiye 4.sü  Sözelde Türkiye 1.si olan Alptuğ Karakoyunlu hedefinin Hukuk okuyup Savcı olmak istediğini dile getirdi. Antalya Anadolu Lisesi'nden mezun olan Karakoyunlu ''Ailem üzerime baskı kurmadı ama benim başarılı olmam için gereken ortamı sağladı. Çok zorlandığım başarısız olduğum bir ders yoktu. Okulum ve Nuray Özer Eğitim Kurumundaki hocalarımda sayısal derslerimde  başarılıyım diye MF gurubunu neden düşünmüyorsun, diye yorumlar yaptılar. Benim hedefim Hukuk okuyup bu güzel ülkemde Savcı olmak tek düşüncem olduğu için çizgimi değiştirmedim. Ben okul öğretmenlerim ve özellikle  Özel Nuray Özer Eğitim Kurumu Kurucuları , çalışan ve öğretmenlerine teşekkürlerimi bir borç bilirim. Nuray Özer Eğitim Kurumunun bana ve biz öğrencilere kattığı yalnızca  eğitim değil her konuda yanımızda olarak bizi destekleyip bize  umut veriyorlar. Bize inanıyorlar. Herkese teşekkür ederim.''dedi.
 
 
 
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları