https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/?ref=bookmarks

YETER Kİ ŞENLİK OLSUN

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, maddi nedenlerle iptal edildiğini duyurdukları 33. Bahar Şenliği'nin sanatçılardan gelen destekle yapılacağını açıkladı.

18.04.2019 09:56 tarihinde yayınlandı 107 defa okundu 0 defa yorumlandı
YETER Kİ ŞENLİK OLSUN
          Rektörlük'ten yapılan açıklamaya göre; ''33.ODTÜ Uluslararası Bahar Şenliği'nin gerçekleşmesi durumunda pek çok değerli sanatçı ve kişi gönüllü destek ve katılım beyan etmiştir. Bundan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtir, teşekkür ederiz'' dendi.
          Daha önce, ODTÜ Rektörlüğü'nün Uluslararası Bahar Şenliği'ni  teknik ve idari yetersizlik nedeniyle iptal ettiği yönündeki iddialar üzerine aralarında Haluk Levent'in de bulunduğu Tolga Karaçelik, Moğollar, Özge Fışkın, Aylin Aslım, Harun Tekin, Ferman Akgül, Ogün Şanlısoy, Erdem Yener, Hüseyin Turan, Cem Özer, Onur Akın, Berna Laçin  sosyal medya hesaplarından şenliğe ücretsiz katkıda bulunacaklarını belittiler.
            33. ODTÜ Uluslararası şenliği  24, 25, 26 Nisan 2019 tarihlerinde, okulun simgelerinden DEVRİM STADYUMU'nda yapılacak.
            ODTÜ Öğrencileri ise, şenliklerin yapılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, ''Başta Haluk Levent olmak üzere, bu süreçte yanımızda olan tüm sanatçı dostlarımıza teşekkür ederiz. Hepinizi Şenliğimize bekliyoruz'' dedi.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları