https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

YEŞİL VADİ

Tosun Paşa filmini eminim ki 7'den 70'e hepiniz izlemişsinizdir.

17.07.2019 11:18 tarihinde yayınlandı 647 defa okundu 0 defa yorumlandı
YEŞİL VADİ
  Tosun Paşa filmini eminim ki 7'den 70'e hepiniz izlemişsinizdir. Yeşil Çam'ın güldüren  yüzü Kemal Sunal'ı  izlememek mümkün mü ? Ah o Yeşil Vadi'yi almak için Tellioğulları ve Seferoğulları'nın yaptıkları türlü oyunlar yok mu? Bizi bizden alıp, her izlediğimizde kahkahaya boğar değil mi?
  Filmi izlerken her şey çok güzel tabi, şen şakrak gülüp geçiyoruz. Gerçek hayatta hiç öyle güleceğiniz tarzda bir film değil ama. Şimdi bu kız lafı nereye getirecek diyorsunuz, tam da sizin olduğunuz yere Aksu'ya getireceğim.
Sanırım Aksu'nun hikayesi de bir Yeşil Vadi'ye dönmek üzere...
  Herkes Yeşil Vadi'nin peşinde. Belediye'ye iş için alınan eşler, damatlar, kayınçolar, kardeşler dolaylı yoldan kan bağı olanlar... Kim alırsa belediye'yi sülaleler orada ve herkesin isminin yanında bir ünvan...
  Yani sizin anlayacağınız o ki Seferoğulları'na her gün bir yenisi daha ekleniyor, sülale kalabalıklaşıyor. Sanmayın ki ihtiyaçları var. Yok hem de hiç yok, amaç rahat etsin seçim sürecinde çok çalıştı buda bunun hakkı hesabı... Maldan mülkten bahsederiz ya hepsinin mal varlığı 3 kuşağa yeterde artar.
  Yanlış da anlaşılmasın bizim vadide falan gözümüz yok, tek gayemiz sizin yeşil vadi çok yakında kurumaz inşallah. Biz işimizi yapar, yararlı olan ne ise onun olmasını isteriz.
  Lakin bu vadide 70 bin nüfus varsa ve bu kitle hizmet bekliyorsa, ayrım yapılmadan iş kapısı varsa kendilerine de açılmasını ister. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları