https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

YENİ DÖNEMİN MUHTARLARI BİR ARADA

31 Mart seçimlerinde muhtarlığa seçilen 35 mahallenin muhtarı, Aksu Kaymakamlığı'nın düzenlediği aylık Muhtarlar Toplantısında bir araya geldi.

22.05.2019 10:38 tarihinde yayınlandı 345 defa okundu 0 defa yorumlandı
YENİ DÖNEMİN MUHTARLARI BİR ARADA
  Toplantıda muhtarlara kısa bir konuşma yapan Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, “31 Mart seçimlerinde hem sizlerin hem de milletimizin duyarlılığı için teşekkür ediyorum. Yeni muhtarlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Bundan sonra da toplantılarımız devam edecek. Sizler bizlere ihtiyaçlarınızı ileteceksiniz bizler de üzerimize düşen görevlerimizi yapacağız” dedi.
  İlçe Yazı İşleri Müdürü Mehmet Yalçın görevlerine yeni seçilen muhtarlara görevlerini anlatarak muhtarların sorularını yanıtladı.
VAKIF BANK’TAN ÇİFÇİLERE DESTEK
Toplantı sonrasında muhtarlara Aksu Vakıf Bank Şube Müdürü Ayşen Talay Ünlü ise Bankanın çiftçilere kolaylık sağladığı Tarım Kart konusunda bir sunum yaptı.  Ünal’a sunumunda banka çalışanlarından Varol Gök ve Musa Eroğlu’da eşlik ederek bilgi aktardılar. Çevre Sağlık Şube Müdürü Serdar Şahin ise sinekle mücadele konusunda bilgiler vererek, çiftçilerden üzerleri açık bırakılan hayvan gübrelerinin üzerlerini örtmesini istedi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları