https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

YENİ ADRESİNİZİ ÖĞRENİN

Aksu'nun 35 mahallesinde sokak isimlerinin ve kapı numaralarının güncellenmesinden dolayı vatandaşlar ve kurumlar zor anlar yaşamaya devam ediyor.

18.12.2019 12:31 tarihinde yayınlandı 226 defa okundu 0 defa yorumlandı
YENİ ADRESİNİZİ ÖĞRENİN

Güncellenen adresini bilmeyen vatandaşların çok eski bölge isimlerini ve eski sokak numaralarını bilgi olarak vermesi kurum personellerine de zor anlar yaşatmaya devam ediyor.

Aksu Belediyesi Numarataj Birimi'nin verdiği bilgilere göre; Aksu'da Macun Mahallesi hariç kalan 34 Mahallenin adres güncellemeleri tamamlandı.

 Yapılan açıklamada ''Sokak isimlerinin tekrar etmesinden dolayı vatandaşlarımızın adres bilgilerini güncelleyerek onlara uzun işler çıkarmamış olduk. Aksu'da Macun Mahallesi hariç kalan 34 Mahallenin adres güncellemelerini tamamlandık. %97'si bitti diyebiliriz. Bu durumu kapı numaram da değişmiş şeklinde soranlarda oluyor. Kapı numarası değişikliği ise tasarımdan ve yeni yapılan binalardan kaynaklanıyor. Güncellenmiş adresini öğrenmek isteyen vatandaşlarımız E-Devlet'e giriş yaparak  Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bölümünden öğrenebilirler. Ayrıca Aksu Belediyesi Kent Rehberi internet adresinden yeni adreslerini ada parsel numaralarını da görebilirler.''denildi.

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları