https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

YAZICIOĞLU İÇİN KAMPANYA BAŞLATTILAR

Aksu meclisinde ve kamuoyunda tartışma konusu olan Muhsin Yazıcıoğlu isminin bir cadde ve sokağa verilmesi konusunda imza kampanyası başlatıldı.

21.08.2019 12:02 tarihinde yayınlandı 217 defa okundu 0 defa yorumlandı
YAZICIOĞLU İÇİN KAMPANYA BAŞLATTILAR
    Bir kaç ay önce Eski BBP İlçe Başkanı Hasan Elçi ve 31 Mart seçimlerinde BBP Aksu Belediye Başkan Adayı olan Selahattin Davazlı, Muhsin Yazıcıoğlu isminin bir cadde veya sokağa verilmesi hakkında Aksu Belediyesi'ne dilekçe vermişti. Elçi ve Davazlı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ismini Aksu'da cadde ve sokakta görmek istediklerini ifade ederek imza kampanyasını başlattılar. Henüz yeni başlatılan imza kampanyası hedefinin 5 bin imza olduğunu kaydeden       
   Davazlı, ''Amacımız sadece bu isteğimizi kamuoyuna duyurup onlarında görüşünü almak. Bunu belediye de yapabilir bir anket firması da bizler hem halkla iç içeyiz hem de bu sırada Muhsin Yazıcıoğlu adında bir cadde, sokak yada park görmek isteyip istemediklerini soruyoruz. Amacımız Türk siyasi tarihine ismini yazdırmış ve her kesim tarafından sevilen Muhsin Yazıcıoğlu”nun isminin Aksu’da yaşatılması. Bugün Türkiye'de ister AK Partili olsun, ister MHP’li olsun, ister CHP’li olsun. Çoğu şehirde Yazıcıoğlu'nun ismi cadde, sokak, park ve hatta mahallelere veriliyor. Aksulu vatandaşların standımızı yoğun ilgi ile karşılamaları bizleri çok mutlu etti. ''dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları