https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

YAZAR ERDİNÇ YILMAZ'I İYİ Kİ TANIDIM

Yazar Erdinç Yılmaz'ı Ankara Kitap Fuarı'nda tanıdım. Ordu'nun Ulubey ilçesine bağlı Aydınlar köyünde 1995 yılında dünyaya gelen genç yazarımız, tıp dünyasında açıklaması ve tedavisi olmayan bir hastalıkla mücadele ediyor.

19.10.2019 10:07 tarihinde yayınlandı 374 defa okundu 0 defa yorumlandı
YAZAR ERDİNÇ YILMAZ'I İYİ Kİ TANIDIM
 Tekerlekli sandalye ile yaşayıp bedensel ve konuşma özrü var. .Ailesinin desteği ile ilk ve ortaokulu tamamlayıp, hastalığı nedeni ile liseyi yarıda bırakmasıyla çok kitap okumaya başlayan Yılmaz'ın  kitap yazma isteği böylece başlıyor.  
          İki yıl önce,babasına, ''Çok kolay bende kitap yazabilirim'' demesiyle  ''Azmin Zaferi''  kitabı ortaya çıktı.Yılmaz, İlk kitabında samimi, fedakar, tertemiz, sımsıcak bir hikaye sunmuş okuyucularına. Daha sonra, ''Gün Batımı'' ve ''Aşk Ölüm'' isimli iki kitap daha yazdı. Hemde hastalığı nedeniyle sağ el orta parmağıyla,diz üstü bilgisayarında yazarak  başarıyor genç yazarımız.
           Yılmaz, emekli babası Latif Yılmaz ile kitap fuarlarını tek tek geziyorlar. Kayseri fuarından geldiklerini anlatan baba Latif Yılmaz, ''Çok büyük ilgi gördük'' dedi.
           İyi ki tanıdım dediklerimden genç yazarımız Erdinç Yılmaz. O güler yüzü çok dersler veriyor insana..''Sen yeter ki iste. Elinde tutan olacaktır'' diyen Erdinç Yılmaz'ı ve fedakar baba Latif Yılmaz'ı kutlarız.
 
HABER:SEMA KUMRULU

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları