https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

YAZ OKULUNU BİTİREN ÇOCUKLAR SERTİFİKALARINI ALDI

28.08.2019 16:54 tarihinde yayınlandı 167 defa okundu 0 defa yorumlandı
YAZ OKULUNU BİTİREN ÇOCUKLAR SERTİFİKALARINI ALDI
Aksu Belediyesi Spor Kulübünde yaz okulunda futbol branşında eğitim alan öğrenciler yaz okulunun kapanması ile sertifikalarını aldı. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, sertifikalarını dağıttığı çocuklara sporu bırakmamalarını, dersleriyle birlikte spora da önem vermelerini öğütledi.
Aksu Belediye Spor Kulübü yaz spor okullarında futbol branşında eğitim almış olan sporculara sertifikalarını dağıttı. 8-12 yaş arasındaki çocukların katıldığı yaz okulunun sertifika törenine Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu Belediyesi Başkan Vekili Emin Bal, Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, Meclis Üyeleri Yaşar Sözen, Kemal Kara,  Emin Çağlar, Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi de katıldı.
BAŞKAN’DAN SPORCULARA TAVSİYELER
Sertifika töreni öncesi konuşan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, sporculara tavsiyelerde bulundu. Başkan Şahin, “Yaz tatili artık sona eriyor. Okulların açılmasıyla ders yoğunluğunuz başlayacak. Derslerinize çok çalışın, öğretmenlerinizi iyi dinleyin. Okulda arkadaşlarınızla iyi geçinin. Bu arada spor yapmayı da ihmal etmeyin. Spor siz çocuklarımız için çok önemli.” dedi.
Konuşmaların ardından çocuklara sertifikaları dağıtıldı. Sertifika töreninin sona ermesinin ardından ise Başkan Şahin Korkuteli, Elmalı ve Aksu Belediyesi güreşlerine hazırlanan güreşçileri de ziyaret ederek, sporculara moral verdi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları