https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÜNAL; SİYASETTE KESKİN DUYGULARA YER YOK

19.02.2020 13:07 tarihinde yayınlandı 140 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÜNAL; SİYASETTE KESKİN DUYGULARA YER YOK
    İYİ Parti Antalya Kadın Politikaları Başkanı Ömür Ünal ve beraberindeki heyet İYİ Parti Aksu İlçe Kadın Kolları Başkanlığına atanan Meliha Gökkurt'u ziyaret etti. İl yönetimi adına Gökkurt'u ziyaret eden İl Kadın Politikaları Başkanı Ömür Ünal, Gökkurt'a yeni görevinde başarılar dileyerek çiçek takdim etti.
    Kadın politikaları ve son yapılan istifalar hakkında konuşan Ünal ''Her istifayı saygıyla karşılamamız gerekir. Çok keskin konuşmamak gerekir. Siyaset çok keskin sevgi ve nefretleri barındırmayan bir arenadır. Biraz ölçülü konuşup beklemek gerekir.'' dedi. İYİ Parti'de kadınların çalışmaları ve kadın komisyonları faaliyetlerinin her zaman olduğunu dile getiren Ünal ''Kadın Politikaları Başkanlığı adı altında illerde ve ilçelerde zaten kadın kollarının oluşumu ve yapısı vardı. En son alınan ek kararda kadın kolları oluşsun ve kadınlar, kadın kolları adı altında daha rahat çalışma yapsın denildi. Kadınların çalışmaları ve kadın komisyonları faaliyetleri her zaman vardı. Şuan bir çok ilçede kadın kolları başkanımız var. Meliha hanım görevine yeni atandı ama kendisi zaten teşkilatımızın emektarıdır. Daha önceki siyasi yapıda da şimdiki siyasi yapıda da emeklerini daima gördük. Biz görevini layıkıyla yapacağına inanıyoruz. Liyakat esasında bir atamanın olduğuna inanıyoruz. Hayırlı olsun dileklerimizi söylemek için bugün buradayız. ''dedi.
   Ünal, geçtiğimiz hafta yapılan istifalar hakkında da şu şekilde konuştu; ''Siyasette farklı süreçler zaman zaman olabilir. Bazen içeride yaşanan dışarıya anlatılamayan durumlar olabilir. Bunlar normaldir. Tedavi edilebilir süreçlerdir. İlçe kadın kolları başkanlarının istifa etmesinde kendi açılarından yaptıkları doğrudur. İlçe başkanları görevden alınmıştır. Onlarda etik olarak istifa etmişlerdir. Saygı duymamız gerekir. Her istifayı saygıyla karşılamamız gerekir. Çok keskin konuşmamak gerekir. Siyaset çok keskin sevgi ve nefretleri barındırmayan bir arenadır. Biraz ölçülü konuşup beklemek gerekir. Bekleyelim bakalım önümüzdeki süreçte neler olacak. ''dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları