https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÜMMÜ ŞAHİN OKUL KERMESLERİNE KATILIYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, Pınarlı Cumhuriyet İlkokulu ve Aksu Vali Ertokuş Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen iki ayrı kermes etkinliğine katıldı.

02.05.2019 14:35 tarihinde yayınlandı 189 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÜMMÜ ŞAHİN OKUL KERMESLERİNE KATILIYOR
Ümmü Şahin, ilk olarak Aksu Vali Ertokuş Bey Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen kermes etkinliğine katılarak öğrenci, öğretmen ve velilerle bir araya geldi. Okul yönetimiyle birlikte; aralarında mangala, satranç ve daha birçok zekâ oyununun yer aldığı Oyun Sınıfı, Uzay ve Teknoloji Sınıfı ve okul kütüphanesini gezen Ümmü Şahin bu sınıflarda verilen eğitimler hakkında bilgi aldı.
Ümmü Şahin, bilgisayar ve internet kullanımının insan yaşamında önemli bir yer tuttuğu günümüzde çocuklarımızı ve gençlerimizi, hem teknolojiden uzak tutmamak, hem de internet bağımlılığından korumak için bu tarz etkinliklerin yer aldığı sınıfların oldukça faydalı olduğunu dile getirerek şunları söyledi;
“Çocuklarımıza ve gençlerimize okuma alışkanlığı ve bilimin evrenselliğinin öğretildiği, zekâ oyunlarıyla merak duygularının pekiştirildiği bu sınıflarının onların eğitimi ve gelişimi için çok önemli olduğunu düşünüyorum” dedi.
Pınarlı Cumhuriyet İlkokulu tarafından düzenlenen kermes etkinliğine de katılan Ümmü Şahin, kermes alanındaki stantları tek tek gezerek öğrenci, öğretmen ve velilerle bir araya geldi.  Etkinliğinin hazırlanmasına katkı sağlayan herkesin eline, emeğine sağlık diyen Ümmü Şahin öğrenci ve velilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
                                                                       Aksu Belediyesi Basın Servisi
 
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları