https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÜMMÜ ŞAHİN ANNELER GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu tarafından düzenlenen Anneler Günü programına katıldı.

03.05.2019 10:01 tarihinde yayınlandı 212 defa okundu 0 defa yorumlandı
  ÜMMÜ ŞAHİN ANNELER GÜNÜ PROGRAMINA KATILDI
   Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü münasebetiyle Aksu Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu tarafından düzenlenen programa katılan Ümmü Şahin öğrenci, öğretmen ve velilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı.
Anaokulu öğrencilerinin, öğretmenlerinin yardımıyla hazırladığı Anneler Günü programında gösteri ve yarışmalar renkli görüntülere sahne oldu. Miniklerin eğlenceli dakikalar geçirdiği programda annelerin mutluluğu görülmeye değerdi.
Bir çocuğun gelişiminde eğitimin büyük önem taşıdığını söyleyen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, eğitimin ilk olarak aile başladığını ve konuda annelere büyük görevler düştüğünü belirterek şunları söyledi.
“Bilindiği üzere annelerin tüm gayesi, çocuklarını mutlu etmek ve onların mutluluğu ile mutlu olmaktır. Bizde hem annelerimizin hem de çocuklarımızın bu mutlu gününde onların yanında olmak istedik. Belediyemiz her zaman okullarımıza destek veriyor. İlçemizin tek anaokulu olan bu okulumuza da elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Çocukları için her türlü fedakârlıktan kaçınmayan tüm anne ve anne adaylarımızın şimdiden anneler gününü kutluyor, bu güzel programın hazırlanmasına katkı sağlayan herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.
  Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu Müdürü Elif Yıldırım ise Ümmü Şahin’e programa katılımlarından dolayı teşekkür ederek, eğitime verdikleri önem ve katkılarından dolayı Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e teşekkürlerini iletti.
                                                                       

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları