https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE MASKE DAĞITTI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, Cihadiye İlkokulu’nu ziyaret ederek öğrencilere maske ve dezenfektan dağıttı.

11.11.2020 13:25 tarihinde yayınlandı 60 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÜMMÜ ŞAHİN, ÖĞRENCİLERE MASKE DAĞITTI
Cihadiye İlkokulu’nu ziyaret eden Ümmü Şahin, öğrencilere maske ve dezenfektan dağıtımı yaparak koronavirüse karşı gerekli önlemleri almaları konusunda uyarılarda bulundu. Aksu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Aysun Temik’in de eşlik ettiği ziyarette, ana sınıfı ve birinci sınıf öğrencilerine eğitim ve beslenme seti de dağıtıldı.
BUGÜNLER DE GEÇECEK
Öğretmen ve öğrencilerle sohbet eden Ümmü Şahin, koronavirüs salgınının en kısa sürede bitmesini umduğunu belirterek, “İçimiz biraz buruk. Her zaman cıvıl cıvıl gördüğümüz çocuklarımızı çok özledim. Umarım bugünler de en kısa zamanda geçecek. Bu süreçte öğretmenlerimize de büyük görev düşüyor. Öğretmen özverisi çok önemlidir. Öğretmen öğrenciyi çok severse, öğrenci de öğretmenini ve okulunu çok sever” dedi.
ŞAHİN’E TEŞEKKÜR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cihadiye İlkokulu Müdürü Bayram Kaya, okulda koronavirüse karşı gerekli önlemleri aldıklarını belirtti. Kaya, “Öğrencilerimize koronavirüse karşı nasıl korunabileceklerini anlatıyoruz. Öğrencilerimiz de virüsün verebileceği zararın farkında, maske ve dezenfektan kullanımı konusunda çok bilinçliler” şeklinde konuştu. Cihadiye İlkokulu Müdür Yardımcısı Meryem Erözcan ise, Ümmü Şahin’e öğrencilere gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür etti. Erözcan, “Ümmü Şahin’in ziyareti nedeniyle çok mutluyuz. Koronavirüsle mücadele konusunda öğrencilerimize çok güzel bilgiler verdi. Umarım ülkemiz bu salgını en kısa sürede atlatır ve tüm öğrencilerimizle tekrar bir araya gelebiliriz” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları