https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÜMMÜ ŞAHİN, MİRAÇ KANDİLİ PROGRAMINA KATILDI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, Aksu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından Aksu Merkez Camiinde düzenlenen programa katıldı.

02.04.2019 15:40 tarihinde yayınlandı 235 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÜMMÜ ŞAHİN, MİRAÇ KANDİLİ PROGRAMINA KATILDI
 “Allah’a Yükseliş ve Arınma“ olarak adlandırılan mübarek Miraç Kandili programına katılan Ümmü Şahin, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Okunan Kur’an-ı Kerim ve duaların yanı sıra Miraç Kandilinin öneminden bahsedilen programda, Aksu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin farklı dallarda dereceye giren öğrencileri ödüllendirildi. Muay Thai Antalya İl Birincisi Kezban Erol’un ödülünü takdim eden Ümmü Şahin programın ardından şunları söyledi:
 “Merkez Camiinde, Aksu Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından hazırlanan Miraç Kandili programına katılarak; hocalarımız, öğrencilerimiz ve programa katılan bayanlarımızla bir araya geldik. Sadece Kuran-ı Kerimi güzel okuyan değil, akademik, sosyal ve sportif etkinliklerde elde ettikleri başarılarla göğsümüzü kabartan öğrencilerimize ödüllerini takdim ettik. Kur’an-ı Kerim ve dualarla Miraç Kandilinin önemini bir kez daha idrak ettik. Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyor, Miraç Kandilinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
                                                                                 Aksu Belediyesi Basın Servisi

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları