https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÜMMÜ ŞAHİN; 2020 YILININ İLK AYINDA 22 AİLEMİZİ ZİYARET ETTİK

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında Ocak ayında 22 ailenin bebek sevincine ortak oldu.

01.02.2020 11:12 tarihinde yayınlandı 163 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÜMMÜ ŞAHİN; 2020 YILININ İLK AYINDA 22 AİLEMİZİ ZİYARET ETTİK
Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in desteklediği, eşi Ümmü Şahin’in koordine ettiği “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi devam ediyor. Proje kapsamında Ocak ayında 22 ailenin bebek sevinci paylaşıldı, biri ikiz bebek olmak üzere toplam 23 bebek evlerinde ziyaret edildi.
“Aile olma kavramını pekiştiren çocuklarımız, biz anne babaların göz bebeğidir” diyen Ümmü Şahin ziyaretlerle ilgili şunları söyledi;  “Varlıklarıyla hayatımızı anlamlandıran, minicik yürekleriyle önce içimizi, sonra hayatımızı aydınlatan çocuklarımız biz anne babaların en büyük servetidir. Anne baba olma mutluluğuna erişen ailelerimizin mutluluklarını paylaşmak ve yeni doğan bebeklerimize “Hoş geldin” demek için ziyaretlerimize Ocak ayında da devam ettik. Projemiz kapsamında bu ay 22 ailemizi evlerinde ziyaret ederek biri ikiz olmak üzere toplam 23 bebeğimiz ile bir araya geldik. Ailelerimize hayırlı olsun dileklerimizi ileterek, bebeklerimizi öpüp kokladık. Hoş geldin Bebek ziyaretlerimize önümüzdeki günlerde de devam edeceğiz” dedi. 
                                                                             
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları