https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÜLKÜ OCAKLARI AKSU İLÇE BAŞKANLIĞI AÇILDI

3 Mayıs Türkçülük Günü’nde Ülkü Ocakları Aksu İlçe Başkanlığı dualarla açıldı. İlçe başkanlığı görevine Murat Üstün atandı.

08.05.2019 12:42 tarihinde yayınlandı 478 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÜLKÜ OCAKLARI AKSU İLÇE BAŞKANLIĞI AÇILDI
  Yoğun katılımın sağlandığı açılışa Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu, Kepez Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Çetin, Döşemealtı ülkü Ocakları Başkanı Murat Çelik, MHP Aksu İlçe Başkanı Ahmet Bulut, MHP Aksu İlçe Başkan yardımcısı Mustafa Çetinkaya, MHP Aksu Belediye Meclis Üyesi Kemal Kara ve Antalyalı Ülkücü Şehit Tahir Dere’nin ailesi katıldı.
Ülkü Ocakları Antalya İl Başkanı Alperen Tuğrul Küreşoğlu açılışta yaptığı konuşmada, “ Bugün 3 Mayıs, 1944’te yanan Türkçülük ateşinin günü, Türk Milliyetçiliği fikir sisteminin günü, bu noktada başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş olmak üzere tüm dava büyüklerimi rahmet ve minnetle anıyorum. Aksu uzun zamandır Ülkü Ocağı açmayı düşündüğümüz bir ilçemiz, bu ocağı açmada bir nebze olsun katkımız olduysa bu bizim için şereflerin en büyüğüdür. Açılışımıza katılarak bizlere destek olan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun. İnşallah Ülkü Ocakları Aksu ilçe Başkanlığımız hayırlara vesile olur. Aksu Ülkü ocakları Teşkilatının açılışını yapmaktan gurur duyuyorum” dedi. Küreşoğlu konuşmasında aynı zamanda  Şehit Tahir Dere’nin ailesinin aralarına olmalarından ötürü memnunluk duyduğunu dile getirerek ''Ülkücü Şehit Tahir Derenin ve onun gibi bir çok ülkücü  şehittin bıraktığı kutlu emanete leke getirmeden, mücadelelerini rehberimiz olarak kabul ederek , dün nasıl  Allah rızası ve vatan aşkı ile  hizmetimize devam ettiysek yine aynı inançla  bugünde emanetlerine sahip çıkarak  hareket ediyoruz.''dedi.
Ülkü Ocakları Aksu İlçe Başkanı Murat Üstün açılış sonrasında yönetimde görev alacak kişileri şu şekilde atadı.Başkan Üstün, Aksu Ülkü Ocak’ları Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığına Ramazan Afsin, Aksu Ülkü Ocakları Bürokrasi den Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığına Ali Güzel, Aksu Ülkü Ocakları Eğitim ve Ar-Ge Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığına Ahmet Bozak, Aksu Ülkü Ocakları Orta Öğretim Birim Başkanlığına Mehmet Aytar'ı atadı.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları