https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Tütüncü, öpülesi elleri unutmadı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ramazan ayı boyunca devam eden yaşlı ziyaretlerini Ramazan Bayramı’nda da sürdürdü.

07.06.2019 09:25 tarihinde yayınlandı 177 defa okundu 0 defa yorumlandı
Tütüncü, öpülesi elleri unutmadı
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayramda da gönüllere dokunmaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca çalmadık kapı bırakmayan Başkan Tütüncü, sık sık ziyaret ettiği yaşlıları bayramda da unutmadı. İlçesinde yaşayan yaşlıları tek tek ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaşlıların ellerini öptü, hayır dualarını aldı. Nice güzel bayramlarda birlikte olma dileğinde bulunan Tütüncü, yaşlıların unutulmadığı, yaşlıların ellerinin öpüldüğü, gönüllerinin ve hayır dualarının alındığı bayramların en güzel bayramlar olduğunu söyledi.
Hemşehrilerimizin her zaman yanındayız
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak her zaman ilçedeki tüm yaşlı, engelli ve yaşamlarını yatağa bağımlı olarak sürdürmek zorunda kalan hemşehrilerinin yanında olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Bayram sabahı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü kapılarında gören yaşlılar şaşkınlıklarını gizleyemediler. Eli öpülesi yaşlılar, çok mutlu olduklarını duygu yüklü bayramlarda insanların daha çok hatırlanmak istediklerini dile getirdiler. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bayram tatili boyunca kapı kapı dolaşarak yaşlı hemşehrilerini evlerinde ziyaret edecek. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları