https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Türk Dünyası Dernekleri Platformu'ndan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'eziyaret

03.07.2019 15:25 tarihinde yayınlandı 246 defa okundu 0 defa yorumlandı
Türk Dünyası Dernekleri Platformu'ndan Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'eziyaret
   Türk Dünyası Dernekleri Platformu'nda yer alan Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği, Antalya Azerbaycan Kültür ve Dayanışma Derneği, Kırgızistan ve Akdeniz Ülkeleri ve İş İnsanları Derneği, Irak Akdeniz ve İslam Ülkeleri İş İnsanları Derneği ve Tüm Hataylılar ve Hatay Dostları Derneği'ne mensup başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri Konyaaltı Belediye Başkanı Semih Esen'e  makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Türk Dünyası Dernekleri Platformuadına Başkan Semih Esen'e çiçek ve kitap takdim eden Dr. Kürşat Çavuşoğlu, yeni görevinde başarılar diledi.
Gayet samimi ve yararlı geçen ziyarette, Türk Dünyası Dernekleri Platformu olarak, Platformun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aktarıldı ve önemli hususlarda karşılıklıgörüş ve öneriler paylaşıldı.
    Başkan Semih Esen'de,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdive Türk Dünyası'na desteğini esirgemeyeceğini  ve her zaman Türk Dünyası'nın yanında  olacağını belirterek, Türk Dünyası'nın yapacağı etkinlik ve çalışmalarında  başarılar diledi.
   Türk Dünyası Dernekleri Platformuadına açıklamalarda bulunan Dr. Kürşat Çavuşoğlu,  “Türk Dünyası Dernekleri Platformu; Türk dil, tarih, kültür ve sosyal alanlarında ortak çalışma ve etkinlikler yaparak Türk Cumhuriyetleri ve Türk Akraba Toplulukları arasında ortak fikir ve birlik sağlamak için çalışmalar yürütme amacı olan bir platformdur. Türk Dünyasına hizmet etmek isteyenlerin ortak alanıdır. Türk Cumhuriyetleri ve Türk Akraba Toplulukları  arasında birlik, beraberlik, dayanışma, iletişim ve işbirliğinin sağlanmasını hedefliyor." dedi.
Ziyaretin sonunda BaşkanSemih Esen masifleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları