https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

TOLSTOY KLASİĞİ SANATSEVERLERLE BULUŞUYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Altındağ Gençlik Merkezi Tiyatro Ekibi, Rus Yazar Lev Nikolayyeviç Tolstoy'un, ''İnsan Ne İle Yaşar'' adlı dünyaca ünlü eseriyle seyirci karşısına çıkıyor.

21.11.2019 11:52 tarihinde yayınlandı 316 defa okundu 0 defa yorumlandı
TOLSTOY KLASİĞİ SANATSEVERLERLE BULUŞUYOR
    Sezonu Fransız yazar Moliere'in ünlü eseri ''Cimri'' adlı eseriyle ile açan Ankara Büyükşehir Belediyesi Altındağ Gençlik Merkezi Tiyatro Ekibi şimdi de Tolstoy'un eseri ile perdelerini açıyor.
         Tolstoy'un Allah'ın insanlara bağışlamış olduğu, en yüce duygu olan sevginin, insanlar arasında vazgeçilmez birleştirici bir değer olduğunu konu alan dünyaca ünlü eseri ''İnsan Ne İle Yaşar'' Ankaralıların beğenisine sunulacak.
         Genel Yayın Yönetmenliğini Muhammet Emin Kutluca'nın yaptığı Altındağ Gençlik Merkezi Tiyatro Ekibinin ücretsiz oyunu, Büyükşehir Belediyesi Gençlik Parkı Büyük Sahne'de 21 Kasım ve 22 Kasım 2019 tarihinde saat 19.30'da tiyatroseverleri bekliyor.
         Oyun için Kızılay Metro Bilet Gişelerinde ücretsiz davetiyelere ulaşılabilir. Başkentliler, ''Ölüler Kapı Çalmaz', 'Fareler Ve İnsanlar', 'Mevlana Ve Şems İlahi Aşk' adlı oyunları da sezon içinde izleyebilecekler.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları