https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

SONER YALÇIN ''KARA KUTU'' KİTABI İLE İMZA GÜNÜ YAPTI

Soner Yalçın yeni kitabı ''Kara Kutu'' ile Ankara Kırmızı Kedi Kitapevi'nde 8 Aralık Cumartesi günü imza günü yaptı.Çok yoğun bir kalabalığa sahne olan kitapevi'nde uzun kuyruklar oluştu.

09.12.2019 10:03 tarihinde yayınlandı 219 defa okundu 0 defa yorumlandı
SONER YALÇIN ''KARA KUTU'' KİTABI İLE İMZA GÜNÜ YAPTI
         Yeni kitabı ile Yalçın, ABD'nin ilk milyarderi olan Rockefeller ailesinin planlarını ve tıp dünyasının görünmeyen yüzünü anlatıyor. 
         Halen Sözcü gazetesi ve Odatv internet sitesinde yazılar yazan Soner Yalçın, 1996 yılında Show TV Ankara bürosunda çalışmaya başladı. Böylece televizyon hayatına geçen Yalçın, 1996 yılında Star TV'ye haber müdürü oldu. CNN Türk'te ''Oradaydım'' politik belgeselini hazırladı. 2007-2012 yılları arasında Hürriyet gazetesinde ''Not Defteri'' adlı köşe yazıları yazdı. 
        Yabancı gazetelerde makaleleri yayınlanan, çeşitli yerli yabancı belgesellere katkıda bulunan Yalçın'ın, ''Hangi Erbakan'', ''Binbaşı Ersever'in İtirafları'', ''Behçet Cantürk'', ''Reis'', ''Bay Pipo'', ''Efendi'' gibi kitapları bulunmaktadır. Efendi kitabında, Evliyazade ailesinin gerçek yaşam öyküsünü anlattığı kitabıyla en çok satanlar arasına girdi. 
        Soner Yalçın Odatv davası kapsamında 2011 yılında tutuklanarak yaklaşık 22 ay sonra tahliye oldu. Halen yazılarına Sözcü gazetesinde devam etmektedir.
        Yalçın'ın, Beş yıl aradan sonra Ankara'ya gelerek Kızılay'daki Kırmızı Kitapevi'nde ki imza gününe okurlarının yanı sıra CHP İzmir Milletvekili Atilla Sertel, CHP Çorum Milletvekili  Tufan Köse, gazeteci Müesser Yıldız gibi tanınmış isimlerde katıldı. Altı saatten uzun bir süre kitaplarını imzalayan yazar, binin üzerinde kitap imzaladı.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları