https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

SON SÖZ MİLLETİN

23 Ocak 2019'da kaleme aldığım yazıda '' 21. Yüzyılda her bir birey bir partinin mensubu iken çok uzun değil kısa bir zaman sonra çok sayıda vatandaş örgütsüz kalabilir. Şimdi herkes tepki gösterebilir.

27.03.2019 13:37 tarihinde yayınlandı 271 defa okundu 0 defa yorumlandı
SON SÖZ MİLLETİN
  23 Ocak 2019'da kaleme aldığım yazıda '' 21. Yüzyılda her bir birey bir partinin mensubu iken çok uzun değil kısa bir zaman sonra çok sayıda vatandaş örgütsüz kalabilir. Şimdi herkes tepki gösterebilir. Olmaz öyle şey ben partimden, örgütümden vazgeçmem diyenler olabilir fakat başı çekenlerin yanında sizler siyaset konuşurken birbirinizden kopuyorsunuz kopartılıyorsunuz. Çünkü bu işler, birbirinizi suçlatır, birbirinizi kırdırır, birbirinizi yıpratır. Birde oyun bozan faktörü var tabi sen'mişsin gibi davranan ama sen olmayan. Arada siyaseti gündem maddesi yapıp seni bir başkasıyla kandıran, ee buda bu organize işin olmazsa olmazı demek ki...''demiştim.
  Öyle oldu değil mi?Kısa sürecek desek de dolu dolu geçen ayları artık geride bırakıyoruz. Kiminin proje konuştuğu, kiminin çamurlaştığı, kiminin parti değiştirdiği, kiminin birbirine darıldığı, kiminin kendine cephe aldığı ve bu süreçte birbiri hakkında yalan yanlış ithamlarda bulunduğu seçim sürecini geride bırakıyoruz.
  Aksu için temennimiz çamurlaşmadan siyasetin yapılmasıydı ama velakin bu işler çamurlaşmadan olmuyormuş bunu hep birlikte gördük. Bu süreçte her kesim siyaset konuşurken son sözü  4 gün sonra yapılacak seçimde vatandaş söyleyecek.    Elbette kazananlar ve kaybedenler olacak, herkes için ortak tek odak nokta ise 1 Nisan sabahı birbirlerinin yüzüne bakacak olması.
  Seçimler her 5 yılda bir gelip geçiyor. Önemli olan insan olabilmek. İnsan gibi konuşabilmek ve anlaşabilmek. 31 Mart seçimleri Aksu'ya ve tüm ülkemize hayırlar getirmeni temenni ediyorum.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları