https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ŞOFÖRLER ODASI’NDA ÖZÇELİK DÖNEMİ

6 Ekim Pazar Günü Kepez Turgut Özal Spor Salonu’nda yapılan Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Seçimlerinde 1749 oy alarak seçimleri Niyazi Özçelik kazandı.

09.10.2019 12:08 tarihinde yayınlandı 219 defa okundu 0 defa yorumlandı
ŞOFÖRLER ODASI’NDA ÖZÇELİK DÖNEMİ
 ÖZÇELİK 500 FARKLA KAZANDI
Antalya'da 5 bin üyesi bulunan Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın seçimli olağanüstü genel kurulu, Kepez Turgut Özal Spor Salonu'nda yapıldı. ''Rüşvet ve yolsuzluk'' suçlamasıyla tutuklanan Mehmet Ali Alkan, Niyazi Özçelik ve Hüseyin Aksoy'un yarıştığı seçim sabah 10.00'da başladı. Oy verme işlemi saat 17.00'de tamamlandı. 3 dönemdir Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını aday olan Özçelik 1749 oy ile seçimleri 500 oy farkla kazandı. Yapılan olağanüstü seçimde Özçelik'in rakipleri Mehmet Ali Alkan 1249 oy üçüncü aday Hüseyin Aksoy ise 356 oy alabildi. Yeni oda başkanı Niyazi Özçelik geçen yıl yapılan seçimde başkanlığı yaklaşık 100 oyla kaybetmişti. 6 Ekim Pazar günü yapılan seçimli olağanüstü genel kurulda Özçelik bu kez 500 farkla başkanlığı kazandı. Seçim sonuçlarının duyurulmasının ardından salon önünde bekleyen kalabalık Özçelik'i omuzlarına alarak seçim sonucunu coşkulu bir şekilde kutladılar.
ÖZÇELİK’TEN BÜYÜK İDDİA
Yapılan olağanüstü genel kurul sonucu 500 farkla seçimi kazanan Özçelik mazbatasını henüz alamadı. Mazbatasını almayı bekleyen yeni başkan Özçelik, odanın demirbaşları olan klima, mobilya, evraklar ve bilgisayarların nakliye araçlarıyla taşındığını iddia etti. Özçelik, “Resmen kapalı bir kutu. Mazbatamızı alamadığımız için gidip hesap soramıyoruz. Mazbatamızı aldıktan sonra yeni bir yol haritası çizerek çalışmaya başlayacağız.''dedi.
 
Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Niyazi Özçelik 8 Ekim Salı günü mazbatasını aldı. Bugün Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda göreve başlayan Özçelik ''Hayırlısıyla mazbatamızı aldık, camiamıza hayırlı olsun. Şimdi çalışma zamanı.''dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları