https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ''CUMHURİYETİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ŞENLİĞİ'' DÜZENLEDİ

Cumhuriyetimizin 96. yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Sivil Toplum Kuruluşları, Elif İşitme Cihazları sponsorluğunda ''Cumhuriyet Şenliği'' düzenlendi. Şenlik, 30 Ekim 2019 tarihinde Ankara Gençlik Parkı Necip Fazıl Kısakürek Kültür Salonunda yapıldı.

04.11.2019 09:55 tarihinde yayınlandı 415 defa okundu 0 defa yorumlandı
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ''CUMHURİYETİN 96. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ ŞENLİĞİ'' DÜZENLEDİ
         Açılış, Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.Dünya İşitme Engelliler ve Engelliler Federasyonu Başkanı Hürriyet Cemal Özkaynak ve Başkon Ankara ve Anadolu Konfederasyonu Başkanı konuşma yaptı.
         Ardından sunuculuğunu Yavuz Över'in yaptığı programda,  Ankara Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı gösterisiyle başladı.Adım Sanat Kulübü Zeybek ve Adıyaman Gösteri Ekibi, Mamak Belediyesi Romen Çalgı Grubu,Sincan İlkokulu Halk Oyunları Ekibi, Bizim Dostlar Türk Müziği Kültür Derneği, Sincan Halk Eğitim Merkezi El Sanatları, TRT Halk Müziği Sanatçısı Sultan Ünver, Halk Müziği Sanatçısı Mine Kuş, Halk Müziği Sanatçısı Hasibe Temiz ve Öğrenci Sanatçı Elifsude Doğan sırayla sahne aldı. 
          Dünya İşitme Engelliler ve Engelliler Federasyonu AR-GE Müdürünün de katıldığı Cumhuriyet Şenliği yoğun kalabalığa sahne oldu.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA
FOTOĞRAF:MUSTAFA TAŞKIN
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları