https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

SEYMENLER KOŞUSU NEFES KESTİ

Ankara Kulübü Derneği ve Türkiye Jokey Kulübü işbirliği ile düzenlenen Geleneksel Seymenler Koşusu, 75. Yıl Hipodromu'nda gerçekleştirildi.

18.07.2019 14:04 tarihinde yayınlandı 233 defa okundu 0 defa yorumlandı
SEYMENLER KOŞUSU NEFES KESTİ
Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan ve yönetimi, Seymenler, Dernek üyeleri ve misafirleriyle birlikte yarışı şeref tribününde izledi.
          Ankara Kulübü ve Seymenlik geleneği hakkında yapılan sinevizyon gösterisi sonrası, Gülnur Gürelce'nin sahibi ve yetiştiricisi, İbrahim Bekiroğulları'nın  ise antrenörü olduğu 5 yaşındaki safkan İngiliz at Bitcoin, jokeyi Özcan Yıldırım ile yarışta galip geldi. Koşu sonrası Hipodrom Müdürü Adnan Demirci'nin de katıldığı törende, kazanan atın sahibi adına Oya Bacaksız'a, Genel Başkan Özaslan tarafından şilt verildi.
          Ankara programının en önemli yarışı olan  A3  Seymenler  Koşusu 1999 yılından beri düzenlenmekte olup, yarış öncesinde son 4 senede Victory  Gallop temsilcilerinin 3 kez kazandığı görüldü. Koşuyu bu yılda yine bir Victory Gallop temsilcisi ve geçen yılın da galibi Bitcoin kazanırken, ikincilikteki isim Coorger'in de yine Victory Gallop temsilcisi oldu.
 
HABER. SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları