https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ŞEHİTLERİMİZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

01.10.2019 17:15 tarihinde yayınlandı 147 defa okundu 0 defa yorumlandı
ŞEHİTLERİMİZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR
İYİ Parti Kepez İlçe Başkanı Osman Bulut Kepez Belediyesi Eylül ayı Meclis Gündeminde yer alan  “Şehit Uzman Çavuş Erdoğan Sönmez'' isminin bir sokağa verilmesiyle ilgili alınan kararda ''CHP’nin meclis üyesi Mustafa İlhan’ın vermiş olduğu şerh imzasını kabul etmemiz mümkün değildir.''dedi.
Başkan Bulut karara ilişkin basın açıklaması düzenleyerek Kepez Belediyesi Meclis üyeleri Cengiz Avcı, Mehmet Ali Çetin, Ahmet Şahin ve Barış Bulut'un CHP’den istifa ederek İYİ Parti çatısı altında Kepez’e ve Antalya’ya  hizmet etmeye devam edeceğini duyurdu.
 
İlçe  Başkanı Bulut'un basın açıklaması;
Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’in belirttiği gibi şehitlerimiz, vazgeçemeyeceğimiz kırmızı çizgimizdir. Şehitlerimize yapılacak en ufak bir saygısıylık tarafımızca kabul edilemeyeceği gibi en sert şekilde karşılık bulacaktır. Bu düsturdan yola çıkarak Eylül ayı Kepez Belediyesi Meclis Gündeminde yer alan “İsim Tespit Komisyonu” nun Çankaya Mahallesi 6455 Sokağa “Şehit Uzman Çavuş Erdoğan Sönmez” isminin verilmesiyle ilgili alınan kararda Yerel ve Genel seçimlerde “Millet İttifakı” çatı altında buluştuğumuz CHP’nin meclis üyesi Mustafa İlhan’ın vermiş olduğu şerh imzasını kabul etmemiz mümkün değildir. Şehitlerimizin kanlarıyla kazanılmış bu topraklarda bir şehidimizin ismine gösterilecek saygısızlık elbette bizden karşılık bulacaktır.Bu doğrultuda Genel ve Yerel seçimlerde Millet İttifakı çatısı altında birlikte yürüdüğümüz  Kepez’de bundan sonra  aynı sıraları paylaşmamız mümkün değidir. Kepez Belediyesi Meclis üyelerimiz Cengiz Avcı,Mehmet Ali Çetin,Ahmet Şahin ve Barış Bulut  bugün itibariyle CHP’den istifa ederek İYİ Parti çatısı altında Kepez’imize ve Antalya’mıza hizmet etmeye devam edecektir.
 
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları