https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

SEÇİLMİŞ İLÇE BAŞKANI OLDU

Kısa bir süre önce MHP Aksu İlçe Başkanı olarak görevine atanan Hasan Efe Üstün, partisinde ilk kongreyi gerçekleştirdi.

22.09.2020 10:15 tarihinde yayınlandı 107 defa okundu 0 defa yorumlandı
SEÇİLMİŞ İLÇE BAŞKANI OLDU
19 Eylül Cumartesi Aksu Macun Kapalı Pazar yerinde yoğun katılımla gerçekleştirilen  MHP Aksu Olağan İlçe Kongresi'nde Başkan Hasan Efe Üstün yeniden ilçe başkanı seçildi.
MHP Antalya Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP Antalya İl Başkanı Hilmi Durgun, KorkuteliBelediye Başkanı Ömer Niyazi İşlek, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, MHP Meclis Üyeleri Kemal Kara, Emin Çağlar, Ali Alpay Bilge, Osman Sarı'nın yanı sıra AK Parti İlçe Başkanı Tevfik Fuat Cebeci, AK Parti Meclis Üyeleri ve Aksu'dan çok sayıda isim katıldı.
AKSU'YA EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN YEMİN ETTİ
Yeniden İlçe Başkanı seçilen Hasan Efe Üstün kongre konuşmasında Aksu'ya en iyi hizmeti sunmak için çalışacağına yemin etti.
Başkan Üstün'ün konuşması şu şekilde;
"Asırlık Türk milliyetçiliği davasına gönül veren çilekeş ülkücü arkadaşlarım, ağabeylerim, sizleri en içten duygularımla ülkü sevdasıyla kucaklıyorum. Türk milletine gönül vermiş korkusuz cesur yüreklerin buluştuğu milliyetçi hareket partisi aksu ilçe kongremize hoş geldiniz şeref verdiniz. Cenab-ı allah’a kutlu davamız yolunda bizleri yeniden buluşturduğu için şükrediyorum. Bugün değeri çok daha iyi anlaşılan bir mücadelenin kahramanı ve devletimizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk ile silah ve dava arkadaşlarının aziz hatırasını huzurunuzda bir kez saygı ve şükran duygularımla yâd ediyorum.
Bugün burada bir ülkü etrafında toplanmak için bizlere önderlik etmiş, yol göstermiş olan, ömrünü Türklük Ve Türkiye ülküsüne adamış başbuğumuz Alparslan Türkeş Bey’e ve ebediyete intikal etmiş bütün büyüklerimize dava şehitlerimize Cenab-I Allah’tan rahmet diliyorum. Her daim bozkurtça bakışlarından ilham aldığımız, her hamlesinde de bütün gücümüzle yanında olduğumuz bilge liderimiz genel başkanımız türkmen beyimiz, sayın Devlet Bahçeli bey’e en kalbi duygularımla şükranlarımı sunuyorum. Bugün burada toplanmamıza sebep olan olağan kongremize katılım sağlayan ve destek olan başta başkanlarım ve milletvekilim olmak üzere aziz dava arkadaşlarıma, ağabeylerime, değerli ve kıymetli konuklarıma her daim yanımda olan eşim işe aileme ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Ben Hasan Efe Üstün: Kanımın son damlasına kadar Aksumuza en iyi hizmeti sunmak için çalışacağıma namusum ve şerefim üzerine yemin ediyorum. Bugün burada kurduğumuz toyumuzda bir araya geldiysek, unutulmamalıdır ki bunu tarihimizi yazan şehitlerimize, dava şehitlerimize, halen bütün cesaretiyle şer odaklarına karşı, kalleş teröre karşı mücadele eden ve toprağa düşen şehitlerimiz ile gazilerimize borçluyuz.
Bu borcumuzu da, hak davası olan kızılelma ülküsüne, turan birliğine, ülkü davamıza sahip çıkarak ödeyebiliriz. Allah rızası için nifaktan, fitneden, tuzaklardan uzak duralım, önce ülkem ve milletim, sonra partim, sonra ben diyerek vatanımızı davamızı her şeyin üstünde tutarak, bu hak davaya kol kola sarılıp bütün samimiyetimizle sahip çıkalım. Eğer sahip çıkmazsak, uçmağa vardığımızda o, dava şehitlerimiz, vatan şehitlerimiz bizi karşılamaz. Şehit ailelerimiz de hakkını helal etmez. Allah bizlere hak davada yürümeyi ve uçmağa vardığımızda şehitlerimizin karşıladığı bir dava insanı olmayı nasip etsin inşallah.  Toyumuz mübarek olsun, hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun. Ne Mutlu Türküm Diyene. "dedi.
İLÇE YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELER
HATİCETÜL KÜBRA TURUNÇOĞLU
RAMAZAN BOZKURT
SEDAT TEMEL
MUSTAFA ÇETİNKAYA
ALİ SEMERCİ
HASAN BORUCU
İSMAİL PEHLİVAN
İBRAHİM CAN ESKİ
YUSUF YILDIRIM
BAYRAM ERSİN ERTÜRK
SÜLEYMAN DÖNMEZ
ALİ ÜRKÜT
HAKAN YILDIRIM
HAKKI PESEN
OĞUZHAN BOZAK
MEHMET YILMAZ
RAMAZAN ÜLKER
ZEKİ GÜLEŞ
İL DELEGELERİ ASIL
HASAN EFE ÜSTÜN
SELİM MİNAZ
MUSTAFA ÇETİNKAYA
SEDAT TEMEL
HASAN BORUCU
İSMAİL PEHLİVAN
BAYRAM ERSİN ERTÜRK
YUSUF YILDIRIM
ALİ GÜZEL
MURAT ÜSTÜN
HAKKI AKCAN
CENGİZ AKSU
MUSA AKIMAL
YAŞAR ÇAVUŞ
MUSA GÜRBÜZ
MEHMET EMİN KILIÇARSLAN
KEMAL KARA
OSMAN SARI
EMİN ÇAĞLAR
OSMAN ALP METİN

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları