https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ŞAHİN AKSU BASINI İLE BULUŞTU

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Aksu'da yayın hayatını sürdüren gazetelerin patronları ve çalışanları ile bir araya geldi. Başkan Şahin, gazetecilerin geçmiş gazeteciler gününü kutlarken, belediye hizmetleri hakkında da bilgiler verdi.

21.01.2020 16:18 tarihinde yayınlandı 209 defa okundu 0 defa yorumlandı
ŞAHİN AKSU BASINI İLE BULUŞTU
    Devam etmekte olan çalışmaları aktaran Başkan Şahin, hayata geçirilecek olan projeleri de anlattı. Şahin, yaptığı konuşmada Aksu'da yapılan hizmetlerin kamuoyuna aktarılması konusunda tarafsız basına çok iş düştüğünü kaydetti. Başkan Şahin, ''Aksu'da bize verilen süre belli, 5 yıllık bir süreci bitirdik ve yeni döneme başladık. Yapacak çok işimiz var. Aksu'da artık taşlar yerine oturuyor. Atıp tutma siyasetini Aksulular unutmaya başladı. Burada kim hangi hizmeti yapacak beklenenin ne kadarı yapılacak halk buna bakıyor. Bu konuda medyamızın önemi çok, sizlere büyük görevler düşüyor.''dedi.
    Hayata geçen projelerden ve yaptıkları hizmetlerden kısaca bahseden Başkan Halil Şahin ''Yaşanabilir bir ilçe diyerek başladığımız görevde Aksu'ya bir çok hizmeti kazandırdık. Tüm hizmetlerimizi hayata geçirebilmemiz için planlamanın yapılması ve mülkiyet sorunlarının ortadan kalması gerekiyordu. 30 bin dönümlük bir alanda imar çalışması yapmaya çalışıyoruz ve 14 bini şuan bitmiş durumda. Pınar Mahallesi'nde imar çalışmaları devam ediyor. Taziye evi, aşevi, kapalı pazar, yapımına en kısa sürede başlıyoruz. Aynı zamanda Güzelyurt Mahallesi içinde çalışmalar devam ediyor. Hastane tekrardan ihaleye çıkacak bu yıl içerisinde döviz kurundan dolayı eski ihaleyi alan arkadaşlar protokolü iptal ettirdi. 2020 yılı içerisinde tekrardan yapılması için Ankara’da görüşmelerimize devam ediyoruz.  Biz gelmeden önce Aksu’da kapalı pazar ve park yoktu biz geldik 70 park ve 8 kapalı pazar yaptık. Sahadaki ve belediyede ki arkadaşlarımız var gücüyle çalışıyorlar. Aksunun problemleri çözülecekse herkes elini taşın altına koyacak ve hep birlikte sorunları aşıp yaşanabilir bir Aksu'yu inşa edeceğiz.''dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları