https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

SAĞLIĞA AÇILAN KAPI MEDİPARK TIP MERKEZİ

MEDİPARK Tıp Merkezi Ankara Çankaya Reşit Galip Caddesi'nde, yeni görünümüyle 2 yıldır hizmet veriyor.

01.04.2019 11:27 tarihinde yayınlandı 397 defa okundu 0 defa yorumlandı
SAĞLIĞA AÇILAN KAPI MEDİPARK TIP MERKEZİ
          Sağlık sektöründeki profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini ilke edinen A tipi Tıp Merkezi'inde; yaklaşık 3000 metre karelik kapalı kullanım alanı bulunan müstakil binasında modern tıbbın donanımı, geniş uzman kadrosu 30 araçlık park yeri ve park yardımcıları ile iç mekanda rahat bekleme alanları bulunmaktadır.
           Özel Tıp Merkez'de; Radyoloji Görüntüleme Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Polikliniği, Dahiliye,  Dermotoloji,  Ortopedi,  Kulak Burun Boğaz,  Nöroloji,  Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Kadın Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Üroloji, Psikiyatri, Ağız ve Diş Sağlığı, Diyet Kliniği ve 4 Boyutlu Ayrıntılı Ultrason Klinikleri  ayrıca; Lazer, Epilasyon, Güzellik ve Estetik, Saç Ekimi, Ozon Terapi, Botoks-Dolgu, Diş Protez birimler bulunmaktadır. Evde hasta takibi de yapılan merkez de Fizik Tedavi için 4  araç ücretsiz olarak hastaları taşımaktadır.
                MEDİPARK Tıp Merkezi sahibi Bilal Aydın ile yaptığımız görüşmede ''Hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, güvenilir ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı temel ilke olarak benimsedik. Amacımız, hasta ve çalışan güvenliğine önem vermek, alanında öncü bir sağlık kuruluşu olarak hizmet etmektir"  dedi.
 
HABER.SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları