https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

RUKİYE ÜSTÜN BUTİK AÇILDI

Aksu'nun tanınan esnaflarından Hasan Efe Üstün'ün eşi Rukiye Üstün Aksu'ya giyim mağazası açtı.

05.02.2020 13:17 tarihinde yayınlandı 262 defa okundu 0 defa yorumlandı
RUKİYE ÜSTÜN BUTİK AÇILDI
    Dün yapılan açılışa Aksu Belediye Başkanı Halil Şahın,  AESOB Başkanı Adlıhan Dere, Aksu Belediye Meclis üyeleri, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
    Dua okunup, kurdele kesiminin ardından bir konuşma yapan  Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu'daki esnafların çeşitlenmesini ve her sektörden esnafların olması gerektiğini ifade ederek ''Aksu'da her sektörden esnafımızın olması gerekiyor ki ilçemiz her gün daha yaşanılır bir Aksu olsun. Rukiye kardeşimizde bu konuda Aksu'ya da fayda olacağını düşünerek Aksu'ya bir butik açmaya karar vermiş. Bizde kendisine bu konuda teşekkür edip bol kazançlar dileyerek yeni butiğinin hayırlı olmasını temenni ediyoruz. ''dedi.
    Aksu'nun bir butiğe ihtiyacı olduğunu düşünen Rukiye Üstün böyle bir mağazayı Aksu'ya uzun süredir kazandırmak istediğini dile getirdi.
   Üstün "Aksulu hemşehrilerimiz giyecek alışverişi için alışveriş merkezleri gibi yerleri tercih ederken artık biz giyecekte aranılan kaliteyi Aksuya getirdik. Butiğimizde her kesime hitap etmeye çalışıyoruz. Ürünlerin kalitesi müşteri memnuniyetimiz için çok önemli bizde bu yolda ilerleyerek Rukiye Üstün Butik'e tüm Aksuluları davet ediyoruz . Satışlarımız hem mağazamız da hem de internet ortamında  yapılmaktadır. Kendine yeni kombin yapmak isteyen, tarz değiştirmek isteyen ve kaliteli kıyafetler kullanmak isteyen herkesi butiğimize bekleriz.''dedi. 

Haber: Ayşe Yıldırım

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları