https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

RAHAT UYU ŞEHİDİM;BABAN DA SENİ ÇOK SEVİYOR

Suriye'den acı haber geldi. 3 Nisan 2020 tarihinde PKK/YPG saldırısı sonucu Jandarma Uzman Çavuş Ahmet Can Temiz şehit oldu.

06.04.2020 11:30 tarihinde yayınlandı 150 defa okundu 0 defa yorumlandı
RAHAT UYU ŞEHİDİM;BABAN DA SENİ ÇOK SEVİYOR
         Ankara Çamlıdere Beşbeyler Mahallesi halkından Kazım Temiz'in oğlu olan Ahmet Can Temiz'in ölüm haberi  Ankara'da büyük üzüntü yarattı.
        Suriye şehidimiz Temiz'in son olarak, facebook hesabından yaptığı ''Dünya üstünde en sevdiğim adam babam'' paylaşımı oldu.
        Cenazesi 4 Nisan 2020 tarihinde öğle namazına müteakip Çamlıdere Beşbeyler mahalle mezarlığına defnedildi. Babası Kazım Temiz ise, ''Güle güle babam'' diyebildi oğluna.
       Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan ailesine, sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz.
        Buraya kadar tamam, başsağlığı dileyince bitti sandığımız bu genç şehitlerimizin ailelerinin de beraber öldüğü bu durumlar da kaç ölüm olduğunu düşündük mü hiç? COVİT-19'za karşı mücadele verdiğimiz şu günlerde, ''Daha çok iç yakan durumlar var'' dedirtiyor. Basında, zor yer alan şehit haberlerini bir vesile ile öğreniyoruz. Kim bilir daha kaç evde bu acılar yaşanıyor. Bu virüs bir gün gidecek, bizler yine sokaklara çıkacağız.  Bu aslanların aileleri  artık yaşamayacak. 
         Nurlarda yatın...
 
HABER:SEMA KUMRULU/ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları