https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

PTT SPOR KULÜBÜ BAYANLAR VOLEYBOL 1. LİG B GRUBUNA HAZIRLANIYOR

PTT Spor Kulübü tarihinde ilk kez katılacağı Bayanlar Voleybol 1. Lig B Grubuna hazırlanıyor. Ulus PTT Pul müzesinde sporcularla düzenlenen imza töreniyle takım belirlendi.

15.09.2018 11:37 tarihinde yayınlandı 502 defa okundu 0 defa yorumlandı
PTT SPOR KULÜBÜ BAYANLAR VOLEYBOL 1. LİG B GRUBUNA HAZIRLANIYOR
    Kurulduğu günden bu güne posta, kargo, lojistik, e-ticaret, bankacılık gibi alanlarda ülkemize ve milletimize hizmet eden Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), sadece ekonomik faaliyetler yürütmemekte, spora ve sporculara da çok yönlü destek vererek Türk Sporuna katkı sağlıyor.
    Ulus PTT Pul Müzesinde voleybol takımı ile yapılan imza töreniyle spora verdiği desteğin en güzel örneği, voleyboldan atletizme, basketboldan tekvandoya çeşitli branşlarda çalışmalar gerçekleştiren PTT Spor Kulübü olduğunu gösterdi. 
   Gerek yeni sporcular yetiştirerek gerekse uluslararası müsabakalarda şampiyonluklar elde ederek Türk sporuna önemli katkılar sağlayan Kulüp, şu sıralar tüm hızıyla 2018-2019 voleybol sezonuna hazırlanarak başarılar elde etmeyi amaçlıyor.
mücadele edecek olmanın heyecanını yaşayan PTT Spor Kulübü, maçların başlayacağı Ekim ayından itibaren güçlü oyuncu ve antrenör kadrosuyla başarıdan başarıya koşmayı hedeflemektedir. PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve PTT Spor Kulübü Başkanı Sayın Osman Çetinkaya; “Bugün burada bulunmamızın sebebi 1. Bayanlar Voleybol Ligin de mücadele edecek olan PTT Spor Bayan Voleybol Takımının imza törenini beraber yapmak istedik” diyerek Türk sporuna katkıda bulunmaktan memnun olduklarını belirtti..  
   Yeni voleybol sezonu öncesinde PTT A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı ve PTT Spor Kulübü Başkanı Sayın Osman Çetinkaya ile PTT Bayan Voleybol Takımı’nın oyuncu ve teknik kadrosunun katılımıyla düzenlenen basın toplantısında imza töreni gerçekleştirildi.

Haber: Doğan Bayrak / ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları