https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

PINARLI'DA ELEKTRİK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Yaz aylarında Pınarlı Mahallesi'nde yaşanan elektrik problemi çözüme kavuştu.

29.01.2020 12:47 tarihinde yayınlandı 176 defa okundu 0 defa yorumlandı
PINARLI'DA ELEKTRİK SORUNU ÇÖZÜLDÜ
   Bölgeye yetersiz gelen ve sık sık elektrik kesintisine maruz kalan vatandaşlar trafoların yenilenmesiyle rahata kavuştu.  Pınarlı Mahalle Muhtarı Mehmet Danacı 2016 yılından bu güne yazdıkları dilekçelerle artık Pınarlı bölgesinde elektrik sorunun bittiğini ve yaz aylarında vatandaşların ve esnafların sıkıntı yaşamayacağını kaydetti. Muhtar Danacı ''Yaptığımız müracaatlar neticesinde uzun yıllardır yaşadığımız problemi çözüme kavuşturduk.  Trafolar yenilendi.  Bu konuda CK Akdeniz Elektrik'e  teşekkür ederiz. 3,4 gün gibi kısa bir sürede sorunu çözdüler. Artık mahalle sakinlerimiz yetersiz elektrikten dolayı  yaz aylarına kesinti yaşamayacaklar.''dedi.  
  Vatandaşların elektrik faturasından yakındıklarını da kaydeden Danacı ''Okuma bedeli, TRT Payı, Güvence Bedeli gibi tutarlar vatandaşlarımızın maddi anlamda zorluk çekmesine olanak sağlıyor. Bu vergilerin yetkililer tarafından tekrar hesaplanması ve vatandaştan yüksek miktarlar alınmaması kanaatindeyiz. ''dedi.
Mahalle Muhtarı Mehmet Danacı, su hatlarının bazılarında problem olduğunu da değinerek önümüzdeki süreçlerde su problemlerini de çözüme kavuşturacaklarını kaydetti.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları