https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

PARİ ANTİK SANAT'TA YILBAŞI HEYECANI

Ayşen Karakoyunlu ve Songül Ataklı'nın düzenlediği, 3. Geleneksel "Yılbaşı Küçük İşler" karma resim sergisi 21 Aralık 2019 tarihinde Pari Antik Sanat'ta açıldı. Sergi her açılışta olduğu gibi yoğun bir kalabalığa sahne oldu.

24.12.2019 09:26 tarihinde yayınlandı 411 defa okundu 0 defa yorumlandı
PARİ ANTİK SANAT'TA YILBAŞI HEYECANI
            Sevgili ressamlarımız, Amirabbas Avishi, Aligholi Mardani, Aysel Eczacıbaşı, Betül Öztürk, Birsen Gülten, Burhan Doğançay, Çoban Ressam, Devrim Erbil, Fatih Urunç, Funda Yılmaz, Gökhan Terzioğlu, Gül Aksoy, Güler Gülten, Hasan Nazım Balaban, Hayal Uzel, Hayati Misman, Hüseyin Yıldırım, Kemalettin Furtana, Kezban Anayurt, Leyla Erkan, Memik Kibarkaya, Mustafa Aslıer, Müşerref Lök, Neşe Kalecik, Nurcan Seyran, Saim Dursun, Tülay Çatal, Yusuf Bilge, Zehra Gençoğlu eserleriyle katıldı. Sergide ayrıca, rahmetle andığımız Ressam İbrahim Balaban'ın da eseri yer aldı.
            Keyifli bir şekilde açılan sergi için Ayşen Karakoyunlu, ''3. Geleneksel Yılbaşı karma resim sergimize gelerek onurlandıran misafirlerimize, eserleriyle katılan sanatçılarımıza Pari Sanat olarak teşekkür ediyoruz. 2020 yılına girmeye sayılı günler kala tüm sanatçılarımıza, hayatları boyunca sağlıklı ve başarılı günler dileriz'' diye konuştu. 
            21 Aralık 2019 tarihinde açılan karma sergi 2 Ocak 2020 tarihine kadar sanatseverleri bekliyor.
            ''2020 yılına girerken, sevdiklerinize en güzel hediye resimdir'' diyen Ayşen Karakoyunlu ve Songül Ataklı'yı kutlarız. Ayrıca, fotoğraflarıyla anı ölümsüzleştiren Ali Emin Turabık ve Necdet Balcı'ya teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları