https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

PARİ ANTİK SANAT'TA SEZONUN İLK SERGİSİ AÇILDI

Ankara Kalesi Pari Antik Sanat'ta, Sonbahar Karma Resim ve Fotoğraf Sergisi 7 Eylül 2019 tarihinde açıldı.

10.09.2019 08:53 tarihinde yayınlandı 826 defa okundu 0 defa yorumlandı
PARİ ANTİK SANAT'TA SEZONUN İLK SERGİSİ AÇILDI
Sezonun ilk karma sergisinin açılışını Sanatçı Nevzat Taşkıran yaptı.Bir çok sanatçı ve davetlinin katıldığı sergi yoğun bir kalabalığa ev sahipliği yaptı.
        Sergiye; Ayşen Karakoyunlu, Bedribey İçli, Efsun Karabacak, Erdal Reşit Yılmaz, Gökhan Terzioğlu, Gülşah Penez, Hatice Erbaş, Huriye Doğan, Kezban Anayurt, Lale Avcıdırlar, Meral Kayan, Müşerref Lök, Neşe Kalecik, Neşe Üçer, Saim Dursun, Shimaa Ar resimleriyle, Mustafa Taşkın, Necdet Balcı ve Sema Kumrulu fotoğraflarıyla katıldı. 
        Nevzat Taşkıran konuşmasında, ''Pari Antik Sanatın Sonbahar Karma Resim ve fotoğraf sergisini hep beraber açıyoruz. Siz sanatçılarla olmaktan çok mutluyum. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum'' diye konuştu. Pari Antik Sanatın sahiplerinden Songül Ataklı, ''Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi çaba gösterip, emek harcıyarak bir güzellik yapmaya çalışır. Kimileri varlıklarıyla güzelleştirir. Pari Sanat'ta güzellikleriyle, sevgi dolu sergimize katılan bütün sanatsever dostlarımıza teşekkür ediyoruz'' diye konuştu. Ayşen Karakoyunlu ise Albert Camus'un, ''Sanat hem coşma hem yadsıma işidir'' sözüyle başladığı konuşmasında tüm sanatçılara ve misafirlere teşekkür etti. 
           Sergi, 13 Eylül 2019 tarihine kadar sanatseverleri bekliyor.
            Pari Antik Sanat sahipleri Ayşen Karakoyunlu ve Songül Ataklı'ya sıcacık ilgileri ve emekleri için teşekkür ederiz.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları