https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

PAMUK SEZONU DUALARLA AÇILDI

Kısa adı ANTBİRLİK olan Antalya Pamuk ve Narenciye Tarım Satış Kooperatifi Birliği’nde 2019-2020 pamuk hasat ve işleme sezonu kurban kesilip, dua edilerek açıldı.

19.09.2019 10:48 tarihinde yayınlandı 219 defa okundu 0 defa yorumlandı
PAMUK SEZONU DUALARLA AÇILDI
     Sezon açılışına katılan Aksu Belediyesi Başkan Yardımcısı Celil Gökçen yeni sezonun hayırlı olmasını diledi.
Sezon açılışına Antbirlik Yönetim Kurulu üyesi Süleyman Bacak ve Antalya Kooperatifi Başkanı Yetiş Çiftçioğlu ile üyeler de katıldı. Çiftçioğlu yeni pamuk sezonunu büyük heyecanla açtıklarını belirterek, “Sezonumuz hayırlı olsun. İnşallah ürünlerimiz de fiyatlarımız da iyi olur hepimizin yüzü güler.” dedi. Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e ve Başkan Yardımcısı Celil Gökçen’e teşekkür eden Çiftçioğlu, “Belediye başkanımızı ya da başkan yardımcımızı ne zaman arasak bizlere destek oluyorlar. Kendilerine bu desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
    2000’li yıllara kadar 150-200 dönüm alanda pamuk üreticiliği yaptığını ifade eden Aksu Belediyesi Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, “Bu yörenin evladı olarak, yıllarca pamuk üreticiliği yaptım. Babam ANTBİRLİK’in ortaklarından. Belediye olarak her zaman çiftçimizin yanındayız.” şeklinde konuştu.
 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları