https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÖZÇELİK YENİDEN ADAY

2018 yılının Ocak ayında yapılan Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimleri bu yıl dönem başkanı Mehmet Ali Alkan'ın tutuklanması nedeniyle yenileniyor.

04.09.2019 13:02 tarihinde yayınlandı 386 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÖZÇELİK YENİDEN ADAY

Geçmiş dönemde aday olup çok az bir farkla seçimi kaybeden Niyazi Özçelik  Antalya Şoförler, Taksiciler, Minibüscüler, Kamyoncular Ve Nakliyeciler Esnaf Odası'na yeniden başkan adayı oldu.  

6 Ekim 2019'da Kepez Arena Stadı'nda yapılacak yeni seçim için adaylığını Havalimanı Taksi durağında kurban keserek açıklayan Özçelik'e destek ve ilgi yoğun oldu.

Başkan Adayı Niyazi Özçelik ''Bütün şoför camiasına hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız bir dönem geçirmeyi nasip etsin. Camiamızın yaşadığı bu olumsuzluklar bir daha yaşanmasın. Bundan sonraki dönem daha temiz olacak, geçmiş dönemdeki kirlilik bitmiştir. Yeni dönemde projelerimizle, eşit ve adil yönetimimizle hepimiz bu farkı göreceğiz. Biz bu günden itibaren diğer arkadaşlarımızla kaynaşmaya devam ediyoruz. Bizim esnaflarımız temiz ve güvenilirdir. Bizler can taşıyoruz, çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız, kadınlarımız bizlere emanet. Geçtiğimiz yılda her zaman söylediğim gibi biz temiz ve güvenilir bir yönetime talibiz. O gün ne dediysek bu günde aynı şeffaflıkta olacağız. Üyelerimizin de desteği ile bugün herkesin huzurunda adaylığımızı açıklıyoruz. Bir çok durak başkanlarımız burada biz adil yönetim için buradayız. Taksiciler, Minibüscüler, Kamyoncular, Nakliyeciler kısacası biz herkesin başkanı olacağız inşallah.''dedi.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları