https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ONUR HAREKETİ LİDERİ YAŞAR AYDIN YAZ KIŞ DEMEDEN YOLLARDA

Onur Hareketi Lideri Yaşar Aydın, 3-11 Ocak 2020 tarihleri arasında Denizli, Aydın, İzmir, Muğla, Manisa il ve ilçelerinde 40 ayrı noktada gönüllülerin ve halkın yoğun katılımıyla toplantılar yaptı.

23.01.2020 09:35 tarihinde yayınlandı 505 defa okundu 0 defa yorumlandı
ONUR HAREKETİ LİDERİ YAŞAR AYDIN YAZ KIŞ DEMEDEN YOLLARDA
          Yaşar Aydın, Onur Hareketi gönüllülerinin düzenlediği faaliyet ve toplantılarda, Onur Hareketinin neden kurulduğunu ve kuruluş amacının neler olduğu hakkında bilgiler aktardı. 
           Onur Hareketi Lideri Aydın Eşkişehir'e geçerek gençlerle kahvaltıda buluştu. Saat 12.00'da Rumeli İş İnsanları Derneği Başkanı İbrahim Durgut'la bir araya geldikten sonra sırasıyla; Eskişehir Kadın Platformu Başkanı Zeynep Aslı, Eskişehir Şöförler Odası ve aynı zamanda Kredi Kefalet Kooperatifleri Odası Başkanı Suat Er, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ekrem Birsen ile toplantılar yaptı. Son olarak Tüm-İş Konfederasyonu Eskişehir İl Başkanı Uğur Özatak'la görüştükten sonra ''Görüşmelerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Böylece, Onur Hareketinin, kararlı ve onurlu bir millet yürüyüşü olduğu anlaşılmaktadır'' diye konuştu.
           Eskişehir'in ardından Konya, Kayseri, Nevşehir, Niğde, Kırşehir ve Çorum toplantılarına katılacak olan Aydın, ''İnsan onurunu, uğruna mücadele edilecek en büyük dava olarak görüyoruz. Onur Hareketi, bir Dava ve Misyon hareketidir'' dedi.
         Kararlı ve onurlu bir millet yürüyüşü sloganıyla başlatılan yürüyüşe, Ege bölgesinde gidilen illerde  ve ilçelerde on altı bin gencin Onur Hareketi saflarına katıldığı bildirildi.
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları