https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

ÖĞRENCİLER AĞAÇ DİKTİ

Aksu Belediyesi’nin Perge Antik Kenti’nden esinlenerek Barbaros Mahallesi’nde yapımına devam ettiği tematik parkta Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu öğrencileri “Ormanı Sev, Ormanı Koru” sloganıyla ağaç dikti.

12.10.2020 14:20 tarihinde yayınlandı 43 defa okundu 0 defa yorumlandı
ÖĞRENCİLER AĞAÇ DİKTİ
Aksu Belediyesi’nin fidan temin ederek destek verdiği etkinlikte; öğrenci, öğretmen ve veliler ağaç fidanlarını toprakla buluşturdu.
Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu Müdürü Elif Yıldırım etkinliğin ardından yaptığı açıklamada, “Son günlerde meydana gelen orman yangınlarına dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirdiğimiz fidan dikme etkinliğimize öğrencilerimiz kadar velilerimizde büyük ilgi gösterdi.  Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz belediyemiz tarafından temin edilen fidanların bir bölümünü Barbaros Mahallemizdeki tematik parkta toprakla buluşturdu. Dileyen velilerimiz kendilerine hediye edilen fidanları istedikleri yerde toprakla buluşturabilecekler. Öğrenci ve velilerimize fidan temin ederek ağaç dikmelerine vesile olan Aksu Belediye Başkanımız Halil Şahin ve ekibine katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.
                                                 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları