https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Müteahhitler Amasra’da Fabrika ziyaretinde

Antalya İnşaat Müteahhit Derneği Üyeleri CREAVİT A.Ş tarafından düzenlenen Amasra Gezi programına katıldı. Dernek Başkanı A.Atılgan Sert, “Creavit A.Ş’nin davetlisi olarak derneğimiz üyesi 30 müteahhit arkadaşımız ile katıldığımız program da büyük bir kaynaşma yaşandı, dostluklar perçinlendi. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” dedi.

28.06.2019 14:37 tarihinde yayınlandı 181 defa okundu 0 defa yorumlandı
Müteahhitler Amasra’da Fabrika ziyaretinde
Fabrika ziyareti
Antalya İnşaat Müteahhit Derneği Üyeleri CREAVİT A.Ş’nin organize ettiği Amasra Gezisine katıldı. Antalya’nın çeşitli bölgelerinde inşaat müteahhiti olarak görev yapan dernek üyeleri, gerçekleştirilen gezi programından büyük memnuniyet yaşamıştır. Başkan A.Atılgan Sert “Creavit A.Ş.’nin çok değerli yöneticilerinin belirlediği program çerçevesinde yaptığımız fabrika ve üretim merkezleri ziyaretleri merak ettiğimiz bir çok konuda aranan soruların cevabını bulmamıza etken olmuştur” dedi
Unutulmaz program
Başkan A.Atılgan Sert, “Titizlikle hazırlanmış ve hiçbir detayın atlanmadığı bir program da bulunmak bizleri fazlasıyla mutlu etmiştir. CREAVİT A.Ş Bölge Müdürü Serkan Sümer ve profesyonel destek ekibince hazırlanan etkinlik bizlere unutamayacağımız bir program sunmuştur. Başta Onursal Kurucu Başkan Mehmet Çanakcı olmak üzere, Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çanakcı ve tüm Creavit A.Ş ailesine bu gezi programında Derneğimizi de davet etmelerinden dolayı teşekkür ederiz” diye konuştu.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları