https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MURTUNA GAZİ ORTAOKULU KÜTÜPHANESİ AÇILDI

Öğrenci, öğretmen, okul yönetimi ve hayırseverlerin katkılarıyla yaklaşık 3200 civarında kitabın yer aldığı Murtuna Gazi Ortaokulu Kütüphanesi açıldı.

17.01.2020 14:39 tarihinde yayınlandı 143 defa okundu 0 defa yorumlandı
MURTUNA GAZİ ORTAOKULU KÜTÜPHANESİ AÇILDI
   Açılışa, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Belediye Başkan Vekili Emin Bal, Başkan Yardımcısı Celil Gökçen, Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen, Murtuna Gazi Ortaokulu öğrenci ve öğretmenleriyle, çok sayıda vatandaş katıldı.
Aksu Kaymakamı Aydın Ergün açılışta yaptığı konuşmada kütüphanelerinin ve kitap okuma alışkanlığının önemine değinerek “Çocuklara kitap okuma alışkanlığının kazandırılması ve yaygınlaştırılması adına, okul idaresi ve öğretmenlerini bu güzel projeleri için tebrik ediyor, kütüphanenin hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Aksu Belediye Başkan Vekili Emin Bal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman Gökçen’in de hayırlı olsun dileklerini ilettiği kütüphane açılışının ardından davetliler özel öğretim öğrencileri ve okul korosunun hazırladığı mini konseri dinledi, resim sergisini gezdi.
Yaklaşık 3200 civarında kitabın yer aldığı Murtuna Gazi Ortaokulu Kütüphanesinden, okul öğrencileri, mezun öğrenciler, öğrenci velileri ve Yurtpınar Mahalle sakinleri faydalanabilecek.
 

 
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları