https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MUHTAR DANACI; HERŞEY ÇOCUKLAR İÇİN

Antalya Büyükşehir Belediyesi Ukome Şube Müdürlüğü Pınarlı Mahallesi Cumhuriyet İlkokulu yolunun en büyük eksikliğini giderdi.

01.05.2019 12:34 tarihinde yayınlandı 238 defa okundu 0 defa yorumlandı
MUHTAR DANACI; HERŞEY ÇOCUKLAR İÇİN
Gün içinde yoğun geçen trafikte öğrencilerin rahatça karşıdan karşıya geçmesi için sinyalizasyon sistemini kuran UKOME Şube Müdürlüğüne göreve yeniden seçilen Pınarlı Mahalle Muhtarı Mehmet Danacı öğrenciler ve veliler adına teşekkür etti.
Muhtar Danacı ''Uzun süredir çalışmalarımız sonucunda Büyükşehir Belediyesi UKOME Şube Müdürlüğümüz okulumuzun önüne sinyalizasyon sistemini kurdu. Sağolsun sürücülerimiz de öğrencilerimizde kuralları ihlal etmeden yolu kullanıyorlar. Bizler için en önemli olan önce çocuklarımızın can güvenliğidir.''dedi.
Pınarlı'ya daha birçok hizmeti getirmekte öncü olduğunu kaydeden Muhtar Danacı Pınarlı halkının talepleri olan postane içinde şu ifadeleri kullandı.
''Mahallemize postane getirme şansımızda var yalnız iskanlı yer bulamıyoruz. Yetkililerimiz de bu soruna bir çözüm üretirse Pınarlı halkı olarak çok mutlu olcağız. Ve Pınarlı'da yaşam daha güzel olacak.''

 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları