https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MUHTAR ADAYI KEZİBAN İNAG PROJELERİYLE GELİYOR

Cihadiye Mahallesi Muhtar adayı Keziban İnag 31 Mart seçimleri için Cihadiye Mahallesine sunduğu ve sunacağı hizmetleri gazetemize anlattı.

13.03.2019 15:45 tarihinde yayınlandı 303 defa okundu 0 defa yorumlandı
MUHTAR ADAYI KEZİBAN İNAG PROJELERİYLE GELİYOR
  Muhtar Adayı İnag, mahallesine olan bağlılığını ''Mahallemizi yaşanılabilir, güzel, örnek ve sosyal bir mekan haline getirmek güzel faydalı hizmetler yapmak istiyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.''ifadeleriyle anlattı.
23 yıldır Cihadiye Mahallesinde ikamet eden, evli ve 2 çocuk annesi olan Cihadiye Mahallesi Muhtar Adayı Keziban İnag, ''Değerli Cihadiye halkı, 31 Mart Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde  Cihadiye Mahalle Muhtarlığı’na ilk bayan muhtar adayı olarak aday oldum. Sizlerden şahsıma oylarınızla destek vererek mahallemizi daha iyi şartlarda yaşanılabilir güzel örnek sosyal bir mekan haline getirmek güzel faydalı hizmetler yapmak istiyorum. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.'' ifadeleriyle mahalle halkından destek istedi.
   Mahallesine yaptığı hizmetlerden ve yapacağı hizmetlerden bahseden İnag ''Cihadiye Mahallesinde bulunan Sıka Deresinin ıslah çalışmaları tarafımdan yapılmıştır. Cihadiye Atatürk Mahallesi’nin kapanan ulaşım yolu, ailem adına kayıtlı mülkiyeti devlet arazisi olan arazimizin üzerinden geçirerek masrafları tarafımızdan karşılanıp kullanıma açılmıştır. Cihadiye İlköğretim ve Engelliler okulunun bahçe peyzaj düzenlemesi geleceğimize ışık tutan çocuklarımız için kullanıma daha uygun bir alan haline getirdik. Aynı zamanda Çamköy Mahallesi kapalı pazar yanındaki parkın peyzaj bitkilerini ürettik.''dedi.
   Muhtar Adayı İnag Cihadiye Mahallesi için hizmetlerini şu şekilde sıraladı;
1- İlk işimiz mahalle sakinlerimizin rahatlıkla girip çıkacakları bir muhtarlık evini hizmete açacağız.
2- Sağlık ocağımızı mahalle sınırları içerisine getirerek sağlık hizmetlerimizi daha ulaşabilir duruma getireceğiz.
3 - Halkımızın ulaşım sıkıntısına neden olan, mahalle girişindeki üst geçit eksikliğini gidereceğiz.
4 - Mahallemizin giriş ve çıkışlarını ortak kullanım alanlarımıza park, okul, cami vb. 7/24 izlenebilir kamera kontrol sistemi sağlayacağız.
5 - Her yıl mahalle sakinlerimizle ülkemizin cennet köşelerinde farklı bölge ve şehirlere gezi turları organize edeceğiz.
6 - Çocuklarımıza ve gençlerimize yönelik sportif aktiviteler faaliyet turnuvalar ve şenlikler düzenleyeceğiz.
7 - Mahalle sakinlerimizden yardıma muhtaç ailelerimize yeni evlenecek çiftlerimize ve eğitimini tamamlamakta güçlük çeken çocuklarımıza maddi ve manevi yardımlarda bulunacağız.
8 - Mahallemizdeki kapalı pazar projesinin hızlandırılıp faaliyete geçirilmesi sağlayacağız.
9 - Mahallemiz içinde dostluğumuzu pekiştirmek adına Ramazan aylarında iftar sofraları düzenleyeceğiz.
10 - Mahallemiz için yapılacak hizmetlerde gerekli mercilerle siz halkımız arasında bir köprü vazifesi görüp, sizlere hizmet sunulması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları