https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MUHİTTİN BÖCEK; ARSLAN'IN PROJELERİNİN ALTINA BENDE İMZA ATIYORUM

Millet İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, Millet İttifakı Aksu Belediye Başkan Adayı Durmuş Ali Arslan ile birlikte Aksu'da yaptığı seçim çalışmalarının ardından Büyük Güzelyurt Mitinginde vatandaşlarla buluştu. Mehteran ile başlayan mitingde Böcek ve Arslan 4 binden fazla kişiye seslendi.

29.03.2019 11:53 tarihinde yayınlandı 697 defa okundu 0 defa yorumlandı
MUHİTTİN BÖCEK; ARSLAN'IN PROJELERİNİN ALTINA BENDE İMZA ATIYORUM
CHP ve İYİ Parti Genel Başkanlarına teşekkür ederek konuşmasına başlayan Böcek, çeyrek asırlık siyasi geçmişi ile bu yola çıktığını ifade ederek  ''Durmuş Ali Arslan kardeşimin projeleri evinize kadar geldi.  Bu projelerin altına bende imza atıyorum.  Yapılması gereken ne varsa alt yapınızda, kanalizasyonda, arıtmada, sevgili köylülerimin  haksızlığa uğradığı uygulamalarda, imarla ilgili çalışmalarda, Gazipaşa'dan Kaş'a kadar planlı programlı kimlikli kent için geliyoruz.''dedi.

''17 YILDIR MUHALEFETTEYİM SAYIŞTAY HEP TEŞEKKÜR RAPORU YAZDI''
Bizler haksızlığa uğramış kim varsa onların haklarını yerine getirmek için buradayız. Bizler projelerimiz  gerçekleştiğinde  geleceğimizin teminatı çocuklarımızın geleceğe mutlulukla ve umutla bakabildiği, analarımızın yüzünün güldüğü  sevgili Antalyalıların barış ve huzur içerisinde kimsenin ötekileştirilmediği güzel günler için geliyoruz. Bize zillet ittifakı dediler ama unuttukları bir şey var, biz kendisini Türkiye Cumhuriyeti  vatandaşı  kabul eden, ezanımıza sahip çıkan, al bayrağımıza, cumhuriyetimize sahip çıkan Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün devrimlerine inanan, hatta AK Partili ve ülkücülerinde gönüllerin ittifakının adayıyız. Biz daha bu güne kadar kimseyi ötekileştirmedik. Kimsenin cebinde gözümüz olmadı. İhalelerimize fesat karıştırmadık, adrese teslim ihaleler vermedik. Son zamanlarda İYİ Partili Belediye Başkanları,  Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkanları parayı nereden bulacak diyorlar. Unuttukları bir şey var. 17 yıldır muhalefetteyim, 17 yıldır gelen sayıştaycılarımız teşekkür raporu yazıyor bize çünkü yasaya, yönetmeliğe, mevzuata uygun hareket etmişiz. Biz tüğü bitmemiş yetimin hakkını koruyarak gelmişiz bu günlere... Ama unuttukları bir şey daha var Antalya'da AK Partili belediyelerin yapamadığı 3. dönemimizde yaptığımız Konyaaltı Belediye Binamız Dünya Mimarlar Günü'nde ödüle layık görülmüştür. 70 trilyona mal ettik. Ayrıca 19 ilçede ilk olarak yaptığımız Nazım Hikmet Kongre Merkezi 100 trilyona mal olmuştur. Konyaaltı Belediyesi'nin ödenmemiş borcu yoktur. Biz ayağımızı yorganımıza göre uzattık. Biz birilerinin parasını birilerine peşkeş çekemedik. İhalelerde adres teslimi yapmadık.

''ANTALYA'YI  5. BORÇLU BELEDİYE YAPTILAR''
Antalya'mızda  2 Milyon 426 bin 356 nüfusu olan, 913 mahallesi olan, 19 ilçesi olan ve Türkiye'de beşinci  büyük ilimizdir. Ama Antalya Büyükşehir Belediyesi'ni beşinci borçlu belediye yaptılar Türkiye'de.  Yanlış projelerle  büyük masraflar ederek, birilerine adrese teslim ihaleler vererek. Yok yere sizlerin paralarını kullanarak bunları yaptılar. Ama az kaldı, 3 gün kaldı. Buradan bir kez daha söylüyorum,  Durmuş Ali Arslan kardeşimin projeleri evinize kadar geldi.  Bu projelerin altına bende imza atıyorum.  Yapılması gereken ne varsa  alt yapınızda, kanalizasyonda, arıtmada, sevgili köylülerimin  haksızlığa uğradığı uygulamalarda, imarla ilgili çalışmalarda, Gazipaşa'dan Kaş'a kadar planlı programlı kimlikli kent için geliyoruz. Biz babadan atadan kalmış yerlerinizi planlayacağız. Gittiğimiz 19 ilçede sosyal projeler gerçekleştireceğiz. Çok amaçlı salonlar yapacağız. Ancak plan olmadığı için yapamıyoruz. Antalyamızdaki sorunlarla ilgili, ulaşımla ilgili sıkıntılar var. Sadece 7 ilçede yapıldı. 19 ilçede ulaşımla ilgili, altyapı ile ilgili sıkıntılar var. Biz Antalya'da ulaşım mastır planı yapacağız bu planlarla ilgili ne ulaşım sektöründe ne otobüsçü, taksici, minibüsçü esnafımızı mağdur edeceğiz nede taşınanları mağdur edeceğiz. Taşıyanda, taşınanda mağdur olmayacak.

''TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ''
Turizmden bahsedecekler, Gazipaşa'dan Kaş'a kadar 32 arıtma vardır.  Gazipaşa'da mavi bayraklarımız alınmış demek ki arıtmada problem var. Kıyılarımızla ilgili mastır planı yapacağız. Turizmin ve tarımın baş kentine gereğini yapacağız. Ancak geçenlerde canlı yayında Sayın Türel dedi ki Antalya'da  32 arıtma var doğru. ''30 tanesini biz yaptık'' dedi. Yorgunluğunda olacak herhalde Antalya'da büyükşehir belediyesi 2 arıtma yapmıştır. 1 tanesinin de ihalesini yeni yapmıştır. 30 tanesi daha önce yapılmıştır. Turizmle ilgili bahsedeceksek Antalya'yı Paris yapacağız, Dünya'nın kenti yapacağız diye söylüyorlar. Ama dünyanın Doğu Akdeniz Turizmi Dünya'nın 5. büyük Turizm Fuarı EMİT , İstanbul'da ona bile katılmıyorlar. Spordan bahsedeler  Antalyaspor'un yöneticisi kim olsun arkadaşımız mı olsun diye onu hesap ederler. Biz bu güne kadar Atasporumuz dahil bütün sporlarımızı, din ile devlet işlerini ayırdığımız gibi hep ayırmışızdır. 10 yıl belediye başkanlığı yaptılar Kırkpınar'dan daha adımını atmadılar. O zaman tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz.  Aksulular bunu çok iyi bilirler. Şimdi telaş başlamış 20 bine yakın vatandaşımıza yardımda bulunmaya başladılar ve Muhittin Böcek'e oy vermeyin Muhittin Böcek  gelirse yardımlar kesilir... Biz tam 25 yıldır ihtiyaç sahibi vatandaşımıza yardım ederiz.  Ama onları asla Allah için rencide etmeyiz. Dinimizde bile sağ elimizle verdiğimizi sol elimize göstermemişizdir. Kırsal kalkınma ile ilgili HALK YEM fabrikasını kurcağız hayvancılığa destek vereceğiz. HALK SÜT çocuklarımız sütünü içecek, besici kazanacak hayvancılıkla uğraşan vatandaşımız kazanacak. Ayrıca vatandaşlarımıza gübrede yardımcı olacağız, sulama suyunda elektrik parası almayacağız. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları