https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MÜDÜR YILMAZ'A VEDA YEMEĞİ

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün'ün ev sahipliğinde, Aksu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden Kemer'e atanan Deniz Yılmaz'a veda yemeği düzenlendi.

30.09.2019 09:37 tarihinde yayınlandı 200 defa okundu 0 defa yorumlandı
MÜDÜR YILMAZ'A VEDA YEMEĞİ
    Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve kurum müdürlerinin  katılımıyla gerçekleşen yemekte Kaymakam Aydın Ergün Yılmaz’ın Aksu’da başarılı işler yaptığını ifade ederek kendisine teşekkür etti. Yılmaz’ın Kemer’de de özveriye çalışacağından emin olduğunu ifade eden Ergün Yılmaz’a başarı belgesi takdim etti.
   Görev yaptığı süre boyunca Aksu’yu çok sevdiğini ve benimsediğini kaydeden Emniyet Müdürü Deniz Yılmaz ise “İnşallah Kemer’de de görevimi alnımın akıyla yapacağım.” diyerek herkese teşekkür etti.
   Yılmaz’ın ilçede özveri ile çalıştığını söyleyen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, “Biz bütün kurumlarımızla uyumlu çalışıyoruz. Emniyetimiz de jandarmamız da ilçemizde güvenliği, huzuru sağlamak için başarıyla çalışıyor. Yeni müdürümüz Uğur Gülcü’ye hoş geldin derken Deniz müdürümüzün de yeni görev yerinin hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu. Şahin konuşmasının ardından Yılmaz’a ilçeye katkılarından dolayı teşekkür plaketi sundu.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları