https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MİNİK KRAMPONLARDAN BÜYÜK BAŞARI

Aksu Belediye Spor U 12 futbol takımı minikler liginde elde ettiği başarılı sonuçlarla göz dolduruyor. Hafta sonu Konyaaltı Kartalları Gençlik Spor Kulübü ile karşılaşan Aksu temsilcisi karşılaşmadan 3-0’lık galibiyetle ayrıldı.

06.01.2020 09:50 tarihinde yayınlandı 143 defa okundu 0 defa yorumlandı
MİNİK KRAMPONLARDAN BÜYÜK BAŞARI
U 12 Minikler Liginde mücadele eden Aksu Belediye Spor U 12 futbol takımı yeşil sahalardaki galibiyetlerine ve başarılarına devam ediyor. Konyaaltı Kartalları Gençlik Spor Kulübü ile karşılaşan Aksulu minikler sahada sergiledikleri etkili ve kaliteli mücadele ile rakibini 3-0 yenmeyi başardı.
Futbolcular elde ettikleri 3 puanın sevincini yaşarken, karşılaşmayı izleyen Aksu Belediye Spor Kulübü Başkanı Mehmet Selvi de miniklerin galibiyetiyle onur duyduğunu açıkladı. Selvi, “İlçemizde, Aksu Belediye Başkanımız Halil Şahin’in himayesinde gençlerimiz ve sporcularımız sosyal, sportif, kültürel etkinlikler ile başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Bizler de ilçemizde kendi yeteneklerimizi yetiştirerek, değerli antrenörlerimiz ile başarılı sonuçlar almaya devam ediyoruz. U 12 takımımız da bunun en önemli örneklerinden birisi. Başarılı sonuçları ile onur ve gurur duyuyoruz. Bu başarıda emeği olan teknik ekibimizi, sporcularımızı ve ailelerini tebrik ediyorum.” dedi. 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları