https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MHP’li Durgun’dan Aksu İlçe Teşkilatı’na ziyaret

MHP İl Başkanı Hilmi Durgun, ilçe ziyaretleri kapsamında MHP Aksu İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

18.11.2020 11:39 tarihinde yayınlandı 42 defa okundu 0 defa yorumlandı
MHP’li Durgun’dan Aksu İlçe Teşkilatı’na ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksu İlçe Teşkilatı’nın çalışmalarından memnun olduğunu belirten İl Başkanı Hilmi Durgun, önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek projelerde Aksu’nun pilot bölge olarak seçileceğini belirtti
DURGUN TEBRİK ETTİ
Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Hilmi Durgun, kongrelerin ardından Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin ‘2023 Lider Ülke Türkiye’ vizyonuna ulaşabilmek ve önümüzdeki dönemlerde yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla ilçe teşkilatlarına ziyaretlerde bulunduğunu söyledi. Durgun, Aksu’da yeni yönetimin olumlu işler yaptığına dikkat çekerek, “İlçe başkanımız Hasan Efe Üstün ve yönetimini kısa sürede gerçekleştirdikleri başarılı çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum. Aksulu partililerimizden olumlu tepkiler duyuyorum. Yolumuz uzun. Önümüzdeki dönemde yapılması planlanan birçok çalışmamız var. Bu çalışmalarda Aksu’yu pilot bölge olarak seçmeyi düşünüyoruz” dedi.
HAKÇA ÇALIŞACAĞIZ
MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, Hilmi Durgun’a ziyareti için teşekkür etti. Üstün, başarılı çalışmalarını sürdüreceklerini belirterek, “Vatanını ve milletini seven, ihanet etmeyen, kul hakkı yemeyen herkese kapımız açık. Halkımızla bütünleşerek, Hak davası için hakça çalışacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları