https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

MHP AKSU TEŞKİLATINDAN “ASKIDA EKMEK” KAMPANYASINA DESTEK

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" Hadis-i Şerif'ine inancımızla başlattığı "Askıda ekmek" kampanyasına Aksu Teşkilatından destek geldi.

16.10.2020 15:36 tarihinde yayınlandı 62 defa okundu 0 defa yorumlandı
MHP AKSU TEŞKİLATINDAN “ASKIDA EKMEK” KAMPANYASINA DESTEK
MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün ve İlçe Başkan Yardımcıları, ilçe merkezindeki fırınları ziyaret ederek Aksu’ya ekmek bıraktı. MHP Aksu İlçe Başkanı Hasan Efe Üstün, “Bilge Liderimiz Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'nin (Komşusu aç iken tok yatan bizden değildir) Hadis-i Şerif'ine inancımızla başlattığı Askıda ekmek kampanyasına Aksu Teşkilatı olarak destek verdik. İlçe merkezindeki fırınları ziyaret edip aksıya ekmek bırakarak toplum olarak zor günler geçirdiğimiz bu süreçte sosyal dayanışma ve yardımlaşmaya ihtiyacı olan vatandaşlarımıza bir nebze de olsa karınca kararınca destek olmak istedik” şeklinde konuştu.  
 
Sadece kampanya dahilinde değil normal zamanda da sosyal yardımlaşmaya ihtiyacı olanlara destek verdiklerini de ifade eden Başkan Üstün, “Türk Milleti olarak örf adet ve geleneklerimiz, inancımız ve vicdanımız vardır. Zaman zaman sosyal yardımlaşma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sadece fırınlarda ya da bakkal esnafımızda askıya ekmek bırakmak değil, oturduğumuz mahallede, sokakta, tanıyalım veya tanımayalım sosyal dayanışma ihtiyacı olan komşularımızın kapısını çalarak, poşet ile ekmek bırakabiliriz. Sosyal dayanışmaya ihtiyacı olan bir akrabamıza, komşumuza yardımcı olmak Ülkücü bir erdemdir. Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin başlattığı kampanyasına önemle destek veriyor ve bütün dava arkadaşlarımızı da destek vermeye davet ediyoruz” dedi. (Basın servisi)

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları