https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

METİN ÖZASLAN'DAN 15 TEMMUZ BASIN AÇIKLAMASI

Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü kutladı ve basın açıklaması yayınladı.

15.07.2019 10:28 tarihinde yayınlandı 254 defa okundu 0 defa yorumlandı
METİN ÖZASLAN'DAN 15 TEMMUZ BASIN AÇIKLAMASI
  Metin Özaslan; ''Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmek için, farklılıklarımızı zenginlik kabul ederek daha çok adalet, uzlaşma,barış ve dayanışmaya ihtiyacımız vardır. Bağımsızlık tutkusundan taviz vermeyen milletimizi böylelikle hiçbir darbe girişimi ve terör eylemi esir alamayacaktır. 
   Cumhuriyetimizin Başkenti Ankara'mızın sivil temsilcisi olan Ankara Kulübü Derneği olarak her türlü darbeye, terör eylemine, ayrımcılığa, kutuplaşmaya ve toplumsal karışıklığa karşı birlikte mücadele etmenin, devletimize ve vatanımıza karşı bir yurttaşlık görevi olarak görüyoruz.
   Türkiye Cumhuriyeti'nin bir daha böyle karanlık günler yaşamamasını ümit ediyor; bu duygu ve düşüncelerle, 15 Temmuz hain darbe girişimini hazırlayanları ve bu girişime karışanları, destek verenleri bir kez daha kınıyor, darbe teşebbüsü sırasında şehit olan yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, gazilerimize sağlık temenni ediyorum''
 
HABER:SEMA KUMRULU/ ANKARA

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları