https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

Lara Çarşı AVM açıldı

Aksulu vatandaşların uzun süredir beklediği Lara Çarşı AVM, "Kaliteyi ucuza alın" sloganıyla açıldı

18.11.2020 12:28 tarihinde yayınlandı 46 defa okundu 0 defa yorumlandı
Lara Çarşı AVM açıldı
Macun Hahallesi İsmail Ogan Caddesi'nde bulunan mağazanın açılışına, mağazanın yöneticisi İbrahim Duran ve yakınlarının yanı sıra, çok sayıda vatandaş katıldı.
VATANDAŞLARDAN TALEP GELDİ
Vatandaşlardan, Aksu'ya şube açılması konusunda ciddi bir talep geldiğini belirten İşletmeci İbrahim Duran, "Aksu bölgesi hızla gelişen bir bölge ve biz de bu potansiyeli gördüğümüz için burayı seçtik. Bir de buradaki standardı yükseltmek istedik" şeklinde konuştu.
ÜRÜN KONUSUNDA ZENGİN
Mağazada başta züccaciye olmak üzere birçok ürün çeşidinin bulunduğunu belirten Duran, "Ağırlıklı olarak züccaciye ürünlerini satıyoruz. Bunun yanı sıra, küçük ev aletleri, hırdavat, oyuncak ve mobilya ürünleri de var. Aksu halkı, bir evde ihtiyaç duyulabilecek birçok ürün grubunu mağazamızda bulabilir" ifadelerini kullandı.
GERİ DÖNÜŞLER OLUMLU
Aksu'da uzun yıllar kalmak istediklerini belirten Duran, şöyle konuştu: "En az on yıl Aksu'dayız, daha fazlasını bilemiyorum. Şu ana kadar müşterilerin geri dönüşleri gayet olumlu. Fiyatlarımız ürün kalitesine göre çok uygun. Aksulu vatandaşların mağazamızda memnun kalacağına ve uzun yıllar bizden alışveriş yapacaklarına inanıyoruz".

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları