https://www.facebook.com/Aksu-Gazetesi-836498566417813/

KONUT FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği tarafından organize edilen 0,99 Konut Fuarına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Yüzlerce kişiyle yapılan görüşmelerde Antalya’nın güçlü firmalarının stant açtığı fuar da sıcak satışlar da yapıldı.

04.09.2019 16:06 tarihinde yayınlandı 168 defa okundu 0 defa yorumlandı
KONUT FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
Tanınmış firmalar katıldı
Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği tarafından organize edilen konut kredilerinde ki şok indirimin vatandaşların daha çok faydalanması ve konut sahibi olması için gerçekleştirdiği fuar büyük ilgi gördü. AGORA AVM de gerçekleştirilen konut fuarına Antalya’nın tanınmış ve ülke genelinde başarılı projeler gerçekleştiren firmalar katıldı. Fuar da vatandaşlar ile birebir görüşmeler yapıldı, konut kredileri hakkında bilgiler aktarıldı.
Sıcak satışlar yapıldı
Fuar’ın başarılı bir şekilde tamamlandığını belirten Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı A.Atılgan Sert Antalya’ da ilk kez bu tarz da bir fuarı dernekleri tarafından gerçekleştirildiğini ve ziyaret edenlerce memnuniyetle karşıladığını söyledi. A.Atılgan Sert, “Dernek olarak ilk kez yaptığımız bu organizasyon daha büyük ve geniş çaplı bir fuar organizasyonumuzun kapısını araladığını belirtmek isterim. Konut almak isteyen vatandaşlarımıza fuar da stant açan firmaların tecrübeli satış temsilcileri tarafından a dan z ye her konuda merak edilen soruların cevapları verildi” dedi
Vatandaşa tam bilgi aktarıldı
Başkan A.Atılgan Sert, “İlk kez gerçekleştirmiş olmamıza karşılık fuarımız büyük ilgi gördü. Katılımcı müteahhit firmaları bu fuar da sıcak satışlarda gerçekleştirdi. Şimdi fuarımızın daha büyük geniş kitlelere ulaşması için daha hassas ve titiz çalışma yürüteceğiz. Çünkü vatandaşımız konut almak istediğin de bu işin erbabı ve sahibi kurumlardan birebir görüşerek, hatta alacakları konutların yapı özellikleri, nerede nasıl olduğu noktasında maketler üzerinde bilgilendirilmekte. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız alacakları konutun tüm özelliklerini öğrenerek karar veriyor ve almayı düşünüyor. Düzenlediğimiz fuar bu yönde alıcı ve satıcı açısından çok olumlu sonuçlar vermiştir. Özellikle fuarımızın gerçekleşmesi için bizlere bu fırsatı veren Agora AVM yönetimine, şehrimizin güçlü firmalarına, çalışmalarımızın kusursuzluğu için çaba gösteren yönetim kurulu üyelerimiz ve tüm dernek üyelerimize sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu. Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği AVM yönetimi adına Serkan Testecili’ye fuara yaptıkları katkıları  anısına plaket takdim etti.
Fuar açılışına da katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ev almanın tam zamanı olduğunu söyledi. Başkan Tütüncü, “Böylesi güzel bir tanıtım ve fırsat günlerinin düzenlenmesi muhteşem bir hazırlık. Bu vatandaşlar için müthiş bir katkı olduğunu düşünüyorum. Kepez ilçemizde birbirinden güzel projeler yükseliyorken böylesine güzel bir fuarı vatandaşlarımızın bütçelerine uygun konut için bu fırsatı yakaladığına inanıyorum” diye konuştu.
 

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

500

Adınız Soyadınız :

Yorumlar Yükleniyor ...
Facebook Yorumları